אבי אבורומי מכיר היטב את הבמה, לפעמים נדמה שהוא נולד על אחת כזו. הוא כבש את הרשתות החברתיות ואז גם את היכל מנורה - והערב (ב') הוא עולה לבמה שונה מזו שהוא מכיר, בימת "רוקדים עם כוכבים". לצידו תרקוד הרקדנית ליטל לכטמן, שרקדה עד היום עם קומיקאים; אוראל צברי בעונה הראשונה וקובי מימון בעונה השנייה.

העונה שעברה שברה שיאים, מה מד ההתרגשות לקראת התחרות?
"זו חוויה חדשה לרקוד. זה מאוד מלחיץ וזה אתגר חדש בחיים, אני מתרגש מקסימום".

אנחנו רגילים לראות אותך שר על במות, בהופעות. מה היית רוצה שהקהל בבית יראה הפעם?
"שאני יכול גם לרקוד, שאני יכול גם ללמוד באיזשהו מקום. אני בא לפה בלי ידע, אפילו הכי קטן שיש, אז הייתי רוצה בעצמי לראות איזה עוד צדדים אני יכול להביא בריקוד".

 אתה בעצם רגיל לבמה, אתה חי ונושם אותה, אבל כאן אתה די יוצא מאזור הנוחות.
"זה חוסר ביטחון לעשות משהו שאתה לא רגיל לעשות ועוד מול אנשים. כשאני עולה לבמה בדרך כלל אני יודע מה אני הולך לעשות - וכאן אני בצוות, לא לבד, וצריך לעשות משהו שבחיים שלי לא עשיתי, ולקוות שזה יראה טוב ושהקהל יאהב את זה והשופטים יאהבו את זה. בדרך כלל בהופעות אף אחד לא שופט אותך ופה זה משחק שונה לגמרי, פה גם שופטים אותך".

אבי אבורומי (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

אתה מרגיש את הלחץ?
"ברור, יש פה רקדנים ברמה מאוד מאוד גבוהה, יש פה גם כוכבים שרוקדים כבר ברמה מאוד מאוד גבוהה אבל בסדר, אני אוהב להיות מאוים לפעמים קצת".

מה התרחיש הכי גרוע שאתה מדמיין בראש?
"שאני מקבל איזה בלאק אאוט או שפתאום חס וחלילה אני מפיל את הרקדנית שלי, וואי זה נראה לי הדבר הכי גרוע שיכול לקרות".

המשפחה והחברים מפרגנים?
"ברור, כולם דוחפים, מחכים לראות את הריקוד הראשון כבר".

כשהיה בן 13, אביו של אבורומי נפטר ממחלת הסרטן. בפוסט חשוף שפרסם לאחרונה באינסטגרם כתב אבורומי, בין היתר, לאביו: "אתה יודע למה אני שונא אותך? למה הכל נהיה פאקינג קשוח מאז שהלכת. הכל נפל לי על הראש ובמקום להיות ילד בן 13, כמו כל הילדים, ברגע אחד הפסקתי. סחבתי איתי צלקות במשך שנים, שגרמו לי להיראות כל כך מוזר בעיני כולם".

אתה מרבה לשתף על אבא שלך ברשתות. מה הוא היה אומר אם הוא היה רואה אותך מפזז על הבמה?
"בשוק חייו, אבל היה מבסוט, היה צוחק כנראה משמחה".

בחודש מרץ האחרון, אחרי שנה וחצי של זוגיות, אבורומי וחברתו רזי אודי נפרדו. השניים הספיקו להיפרד בפעם הראשונה בקיץ האחרון, וזמן קצר לאחר מכן בחרו לחזור זה לזו. "לא מתעסק בזוגיות עכשיו בחיים שלי, לא נמצא שם. אני בעבודה, בקריירה, בבית שלי, זה מה שכרגע מעסיק אותי", הוא אומר. 

ואיך בת הזוג שלך לרחבה? איך הדינמיקה ביניכם?
"מעולה, יש לנו יופי של כימיה ואני חושב שקיבלתי את הרקדנית הכי טובה בקאסט - והיא גם הכי טובה בשבילי. היא מאוד מאוד עוזרת לי בהרבה דברים באופן כללי בחיים ולא רק בריקוד, אז ככה שאנחנו כבר יותר חברים מאשר צוות שעובד ביחד. אז אני שמח".

בינינו, מי הבוס?
"בסטודיו היא הבוס".

איך אתה בתור תלמיד?
"תלמיד קשה. תשמעי, אני חרוץ, אבל אני גם מתוסכל מלא פעמים, כי כשאתה לא מצליח לעשות איזושהי תנועה או שאתה לא זוכר או מבין משהו, זה מתסכל - כי אין הרבה זמן. אתה בלחץ כל הזמן ואתה גם לא רוצה לאכזב אותה, אז אני יכול להיכנס למצב של תסכול פתאום, לדפוק את הראש במראה".

אתם נמצאים הרבה זמן בחדר החזרות, היו רגעים מצחיקים? רגעי שבירה?
"קודם כל דברים מצחיקים – ליטל צוחקת בלי סוף. רגעי שבירה – בטח שהיו המון, במיוחד בהתחלה. בהתחלה עלו לי שאלות של 'האם עשיתי נכון שבאתי לפה?' אני לא קשור בכלל לדבר הזה, לעולם הזה, אני לא מספיק טוב כדי להצליח בתחום הזה, בעולם הזה בכלל. אז היו המון המון רגעים שהתיישבתי על הרצפה באמצע הסטודיו, שמתי ידיים על הראש ואמרתי לעצמי, 'וואי, אני בחיים לא אצליח'. ואז ליטל הגיעה ונתנה לי שתי סטירות -ומתחילים מחדש מההתחלה".

דיברנו על זה שעל הבמה לא שופטים אותך וכאן יש שופטים שנותנים ביקורת. יש בך חששות?
"אף אחד לא מפחיד אותי ואף אחד גם לא מלחיץ אותי. אני מסתכל על זה כפורמט התכנית. אני רוצה להרשים אותם הכי הרבה שאפשר, אבל אני גם רוצה ליהנות, אז אני לא אעצור את עצמי מליהנות בגלל שיש שופטים. זאת אומרת אני אעשה חיים ואני אבלה ואני אעבוד הכי קשה בעולם כדי שזה יהיה מספיק טוב, אבל גם אם זה לא יהיה מספיק טוב, אני אקבל את הביקורת ואני אלמד לריקוד הבא, אבל ליהנות אני תמיד אהנה. להילחץ ולהיות מונע משופטים זה על הפנים, זה לא מה שצריך להיות".

יש מתמודד שאתה חושש ממנו במיוחד?
"חושש מכולם, אני חושב שכולם רקדנים טובים, כולם יביאו פה תוצאות, כולם עובדים קשה. אני רואה את כולם נכנסים לחדר חזרות באטרף בסטודיו וחלק מהבנים כבר עושים שפגט והבנות כבר בשפגטים, סיבובים והרמות. אני רואה את כולם ואני אומר אם כבר - אז לחשוש מכולם כי אין פה מישהו שהוא פייבוריט כרגע, לפחות לא עכשיו, אולי בהמשך אנחנו נגלה אבל כרגע אני לא חושש ממישהו ספציפי, אני חושב שכולם באותה רמה".

יש לך הימור לזכייה? מי לוקח את העונה?
"וואו לא יודע, יש כל כך הרבה טובים".