האח הגדול
העונה השמינית של האח הגדול יוצאת לדרך (צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת)
צילום: מתוך האח הגדול 8 , שידורי קשת

אל תשתקו כמו דג: תנו לשימי לדבר בשבילכם

הוא הציל את הבית מהריסה ממש ברגע האחרון, והשיג לדיירי האח הגדול עוד כמה חודשים של חסד לפני שכדורי ההרס יכו בכל כוחם בקירות בנוה אילן, ועכשיו הוא כולו שלכם. שימי, הדג והפה המטונף, כאן כדי להגיד בשמכם את מה שאתם לא מעיזים. איך זה עובד? כל הפרטים

מערכת תכניות קשת | mako | פורסם 07:00 16.01.17 

שנה גודל אות

הוא הפציע בנוה אילן בפעם הראשונה בעונה השלישית של "האח הגדול" ומאז הוא שתק. אבל כשהגיעו דחפורים ואיימו להרוס את הבית הנצפה במדינה, שימי, הדג והפה הבלתי נשלט, הצליח לעצור את כדורי ההרס ולהשיג לדיירים עוד כמה חודשים של חסד. בפרק יום השישי ה-13 של "האח הגדול", שימי הנחית על תמיר ורדי, דייר העונה הרביעית, משימה מיוחדת - להפחיד את הדיירים בדיוק כמו שהפחידו אותו אז.אם יש משהו ששימי יודע לעשות יותר טוב מכולם זה להגיד את כל מה שהוא חושב, בדיוק כמו שהוא חושב. איך זה יכול לעזור לכם? ובכן, מאוד. פשוט תנו לו לדבר בשבילכם. רוצים להגיד לחבר מהעבודה שהוא אוכל את הראש בישיבות? שימי פה לעזור. רוצה להגיד לבן הזוג שלסנן אותך זאת טעות חמורה? תני לדג לעשות בשבילך את העבודה.

היכנסו ובחרו למי תרצו לשלוח הודעה משימי. אחרי שבחרתם למי לשלוח, תוכלו לבחור גם האם לשלוח לגבר או לאישה.אחרי שבחרתם, תפתח בפניכם רשימה ארוכה של הודעות שתוכלו לשתף בפייסבוק, לשלוח בוואטסאפ, במייל או במסנג'ר.איזה תשובה תקבלו בחזרה? על זה שימי כבר לא כל כך אחראי. הוא רק השליח, כן? 

>> אל תשתקו כמו דג: תנו לשימי לדבר בשבילכם

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00

mako