עדי אשכנזי

5 דברים שלמדנו מעדי אשכנזי על משבר גיל הארבעים

בפרק האחרון של "מה זה השטויות האלה?!" עדי אשכנזי צללה לתוך העשור הרביעי בחייה ולקחה אותנו איתה. למה לצפות לקראת היומולדת, מי יעזור לכם לעבור את המשבר בשלום ומה בכל זאת כדאי לשפץ קצת עם בוטוקס? מצאנו כמה מהתשובות בין הפאנצ'ים

מערכת תכניות קשת | מה זה השטויות האלה? | פורסם 09:38 25.05.17 

שנה גודל אות

הכחשה לא תעזור

אם תתעלמו מיום ההולדת לא ייעלם, הוא יגיע בכל זאת אז או שתתכוננו אליו בכיף ותקבלו אותו או שהוא בכל זאת יבוא ויתפוס אתכם לא מוכנים.

חבקו את האפס

או: מצא לעצמך גורו. אם יש משהו יוכל לעזור לכם לעבור את המשבר המפוקפק של גיל 40 הוא ליווי והדרכה. בעל מקצוע, חבר קרוב או ספר בנושא יוכל להיות ידיד שלכם בימים שבהם אתם נכנסים לעשור הרביעי בחייכם.

הנמיכו ציפיות

החברים והמשפחה אולי יירצו להפתיע אתכם באירוע מושקע, ואולי גם ישתפו אתכם ברעיונות, אבל מה שלא תעשו, אל תפתחו ציפיות. החגיגה האמיתית היא זו שבה תברכו את עצמכם במזל טוב בשקט ממש כשתפקחו את העיניים ביום ההולדת.

אמצו תחביב

עדי הלכה על הצטרפות לקבוצת ריצה אבל זה לא חייב להתאים לכולם. הרעיון הוא יותר לעשות משהו בשביל עצמכם ושיעשה לכם טוב. בחרו תחביב וצאו לדרך.

שפצו משהו

את הבית, את החצר, או אפילו את הגוף. טיפולים קוסמטיים וניתוחים פלסטיים הם לא בושה ב-2017, ולא היו גם לפני כן. הזרקה אחת או שתיים, הרמה פה ושם - מה שעושה לכם ולמראה שלכם טוב.

לפרק המלא של "מה השטויות האלה?!" ב-makoTV