חופש
וילה San Jose Eco Chic (צילום: Cream Hotel)
צילום: Cream Hotel

מצאנו וילה מושלמת על אי במרחק 5 שעות מכאן

תשכחו מהכל - מצאנו את היעד לחופשת החלומות שלנו (והוא במקרה באיביזה, כן כן). וגם: עיירת מולדתה של מלניה מתכוננת לתיירים וכל הדרכים למצוא אינטרנט אלחוטי חינמי בכל העולם

לירון מילשטיין | mako חופש | פורסם 08:27 20.03.17 

שנה גודל אות

בואי נימלט מן האספלט

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם מתכננים נופשונית רומנטית בט"ו באב ועובדים על זה כבר עכשיו או כי חלומכם הוא לראות את חצי האי פורמנטרה.

וילה San Jose Eco Chic (צילום: Cream Hotel)
החלל הציבורי של הווילה
|
צילום: Cream Hotel
וילה San Jose Eco Chic (צילום: Cream Hotel)
ועוד מבט מבחוץ על המבנה המשגע
|
צילום: Cream Hotel

הזמן הטוב ביותר לבקר באיביזה, בין החודשים אפריל לאוקטובר, מבצבץ לו מעבר לפינה וזה הזמן לבחון אילו אפשרויות לינה חדשות מוצעות למבקרים. השבוע הצצנו ל-San Jose Eco Chic, וילה יוקרתית ומינימליסטית בו זמנית, השוכנת באזור Vista Alegre. הווילה בעלת שני חדרי השינה ושני חדרי הרחצה, ממוקמת על צוק ציורי המשקיף על פנינסולות פורוג׳ (Porroig) ופורמנטרה (Formentera). אורחי הווילה מוזמנים ליהנות מגישה פרטית למפרץ קטן או להשתכשך בבריכת האינסוף הנגישה מהסלון.

שיעור מולדת: איך מתכוננים בעיירת הולדתה של מלאניה טראמפ לתיירים

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם אוהבים סרטים דוקומנטריים, אבל קצרים, או כי גם אתם באובססיה בנוגע לגברת הראשונה.

יכול להיות שיהיו יותר קונים למדריך טיולים בעקבות "ניו יורק של של דונלד טראמפ", אבל לטעמי ביקור במקום הולדתה של הגברת הראשונה מלאניה טראמפ מעניין הרבה יותר. טראמפ אמנם נולדה בנובו מסטו, אך גדלה בדירה קטנה בשיכן בסבנציה (Sevnica), עיירה קטנה המונה כיום כ-5,000 בני אדם בלבד ביוגוסלביה. הבמאי דייויד פרייד (David Freid) ו-MEL Films נסעו לבדוק איך מתכננים בעיירה הצנועה להרוויח מתשומת הלב הבינלאומית הפתאומית, האם יש להם בכלל מה להציע ומה עשתה מלאניה עצמה בטקס חנות כביש חדש בעיירה? צפו ב-First Ladyland וב-20 דקות בלבד תקבלו את כל התשובות.

למצוא אינטרנט אלחוטי חינמי בכל העולם

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם לא מוכנים יותר לשלם הון על חבילת גלישה בחו"ל או כי אתם מחבבים אפליקציות.

אתר Packsmith פרסם לאחרונה רשימה הכוללת 14 דרכים שונות למצוא אינטרנט אלחוטי טוב בחינם ברחבי העולם. בין ההמלצות הברורות מאליהן מופיעות ספריות ציבוריות ומרכזי אירועים, סניפים של מקדונלד'ס וסטארבאקס כמו גם טריקים להארכת זמן הגלישה במקומות שמציעים אותה לרבע שעה, פארקים ציבוריים ומגוון אפליקציות. החביבה עלינו היא WiFi Finder + Map שתמצא עבורכם רשתות WiFi בכל מקום בעולם. האפליקציה תאפשר לכם להוריד מפת אינטרנט אלחוטית (לאופליין), לבדוק מהירות קישוריות ומתעדכנת באופן קבוע על נקודות חמות חדשות.