זה לא סוד שהאוכל במטוסים יכול להיות לא טעים בלשון המעטה, וזה גם לא סוד שמי שטס היום בחברות הלואו קוסט ואפילו במחלקת תיירים בחברות הרגילות, יקבל במקרה הטוב כריך עייף. אך התיעוד שהעלתה טגן אינסלי (Tegan Insley) לטיקטוק הצליח להפתיע אפילו אותנו.

>> כך האוכל שלכם בטיסה יהיה טעים יותר

טגן טסה לפני מספר ימים בחברת הלואו קוסט הבריטית Jet2 ותיעדה את הכריך שקיבלה במהלך הטיסה שלה, תוך שהיא מראה כיצד הכריך - עוף ובייקון עם עלי חסה בלחמנייה פריכה - נראה בתמונת ההמחשה וכיצד הוא הגיע אליה בפועל:

@teganinsleyox Jet2 please expalin this #holiday #marbella #airport #plane #fyp ♬ original sound - Kneely_Knight
 

טגן מציינת שהיא עלתה על הטיסה לאחר המתנה של חמש שעות מורטות עצבים של תורים ארוכים ובידוק בטחוני בנמל התעופה. בעקבות כך, היא לא הספיקה לקנות אוכל בשדה וחיכתה לקבל אוכל בטיסה, כפי שנאמר לה שיקרה. "לא אכלנו עד הטיסה בגלל התורים הארוכים. אחרי שקיבלנו את הכריך הזה נאלצנו לשים בפנים פרינגלס כדי שיהיה אכיל".

דובר של Jet2 שנחשף לסרטון אמר: "אנו גאים לספק חוויה ברמה גבוהה מהרגע שאנשים מתחילים את החופשה שלהם איתנו, וזה כולל את האוכל והמשקאות שלנו בטיסה. הארוחות שלנו בטיסה זוכות באופן עקבי למשוב נהדר מהנוסעים. ברצוננו להתנצל בפני הנוסעת על כל אי נוחות שנגרמה באירוע יחיד זה. אנו נבדוק את המקרה עם הספק שלנו".