מעיין ועומרי אמנם נמצאים רק בתחילת המסע הזוגי שלהם, אך אם נשפוט לפי הפתיחה המבטיחה - ואנחנו מדברים על המלון המטורף שהגיעו אליו בסיישל כמובן - בינתיים נראה שכל מה שקורה בקשר הקצר שלהם, הוא מושלם.

מעיין ועומר בסיישל (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12)
המלון|צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12
מעיין ועומרי בסיישל  (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12)
הבריכה במלון|צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12

אחרי החתונה, השניים גילו שהם יוצאים לירח דבש בסיישל, במלון story-seychelles, שנמצא במאהה - האי המרכזי במדינת האיים המרהיבה. הם הגיעו לשם בסביבות דצמבר, בזמן שסיישל היתה מהיעדים הכי מבוקשים על הישראלים, היות והיתה ירוקה וקיבלה אותנו בזרועות פתוחות. נכון להיום, איי סיישל מוגדרת כמדינה כתומה - כלומר, הטיסה אליה אפשרית, אך מי שחוזר ממנה מחויב בבידוד.

השניים ישנו בחדר beach pool villa - עם נוף לים ובריכה פרטית, שזהו החדר הכי מפנק שיש למלון להציע מתוך 4 סוגי חדרים שונים. המחיר של הווילה ללילה אגב, מתחיל כרגע בכ-450 דולרים. 

מעיין ועומר בסיישל (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12)
מטיילים על החוף|צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12
מעיין ועומר בסיישל (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12)
מדברים בשקיעה|צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12

בנוסף, במלון תוכלו למצוא את כל מה שאתם רוצים לקבל מחופשת בטן גב בסיישל: סוויטות ווילות גדולות עם נוף לשקיעה, בריכות פרטיות, ספא, מסעדות שונות, וכמובן שלא מעט זוגות מגיעים לכאן כדי להתחתן, לחגוג את החתונה, או לשלב בין השניים. 

באתר המלון נכתב: "מדובר באתר הנופש הטוב ביתר במאהה סיישל. מתחת למלון ישנה רצועת חוף, עם חול לבן ומים בצבע טורקיז, שנפרשת על פני 3 ק"מ. זהו החוף היחיד במאהה שניתן לשחות בו כל השנה. בנוסף, באתר הנופש הבוטיקי שלנו יש שונית טבעית שתוכלו להגיע אליה בשחייה".

בפרק הקרוב של "חתונה ממבט ראשון" היום (ד'), החופשה של השניים בגן העדן תמשיך.

מעיין ועומר בסיישל (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12)
הנהר|צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12
מעיין ועומרי בסיישל (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12)
צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12