לאחר שבעלים בבית קפה מפורסם בוורשה תלה לפני כמה ימים דגל פלסטין בדלת הכניסה וכרזה בגנות ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מאות ישראלים הציפו את המקום בביקורות שליליות בגוגל. בעקבות כך, אתר בית הקפה נחסם לתגובות והבעלים נכנע לבסוף והסיר את הדגל.

מדובר בבית קפה מרכזי בעיר הבירה הפולנית, שאליו מגיעים ישראלים רבים המטיילים בעיר וגם תיירים מרחבי העולם. תליית הדגל הצטרפה לכך שלפני כחודשיים בעל בית הקפה הדביקו מודעה על הדלת בגנות מדינת ישראל, בו נכתב: "חמישה חודשים לטבח הציוני בעזה".

כמה ישראלים העירו לבעלי המקום וביקשו ממנו להסיר את הדגל, אך הוא סירב בתוקף. "הסברנו לו שזה ממש לא בסדר להניף בכניסה לבית הקפה דגל פלסטין, הוא צעק עלינו ואמר שזה שטויות וביקש שנעזוב את המקום. הבנו שהוא נחוש ואין עם מי לדבר אז החלטנו לנקום בו בדרך שלנו", הסביר דוד.

בית קפה בפולין (צילום: באדיבות המצלם)
צילום: באדיבות המצלם

הישראלים נכנסו לאתר בית הקפה, שעד לתקרית הדגל זכה לתגובות חיוביות של המבקרים, והציפו אותו בביקורות שליליות קשות עד שהוא נחסם לתגובות. "החלטנו להחרים את בית הקפה וללמד את הבעלים לקח שלא יתעסק עם ישראלים, שיבין שעשה טעות", הסביר רן.

לבסוף, בעקבות התגובות השליליות, בעל בית הקפה הבין את הרמז והסיר את הדגל. "הוא הבין בדרך הקשה. כל מי שיפגע במדינת ישראל ויעודד את האויבים שלנו יוחרם וישלם על כך ביוקר", הוסיף דוד.