הורוסקופ
מזל דגים (עיבוד: סטודיו mako)
עיבוד: סטודיו mako

דגים

19.2-20.3

אלטרנטיבלי | פורסם 13:06 28.12.15 

שנה גודל אות

אסטרולוגים בכירים הכינו עבורכם תחזית אסטרולוגית שנתית מקיפה: על פי האסטרולוגיה זו שנה בה רכישה אקראית מעניקה לכם רעיון שעשוי להתברר כעסקי. אדם שאתם מקיימים עימו משא ומתן, מוכן להגמיש את דרישותיו. כל אשר קשור השנה לכסף דורש מכם פסק זמן לחשיבה. אתם מצליחים להתמודד עם משימה שעד לא מכבר חששתם מפניה. צפויה פרשת דרכים בה ליבכם מושך בכיוון רגשני, ואילו הגיונכם מפציר בכם להתבונן בעובדות. רוח חדשה נושבת במפרשי ספינת האהבה שלכם, הודות לאדם שהגיע ממרחקים.

פרנסה, קריירה וכסף: זו שנה בה כל הדלתות פתוחות בפניכם, אך דווקא משום כך כדאי לכם להציב מטרה וללכת אליה. רכישה אקראית מעניקה לכם רעיון שעשוי להתברר כעסקי. אל תמהרו להשקיע בו (ברעיון) כל עוד לא העמקתם בפרטים. על מנת להעמיק בפרטים כדאי לכם לפנות אל עצותיו של מיסטיקן מומחה בתחומו. אדם שאתם מקיימים עימו משא ומתן, מוכן להגמיש את דרישותיו. כדאי שגם אתם תלכו לקראתו. אם אתם נוטלים על עצמכם אחריות שאחרים השתדלו לחמוק מפניה, נסו לוודא כי גם הסמכויות הן בהתאם. אדם רב השפעה משנה את עמדתו בנוגע לנושא שאתם חמים עליו. הוא מונע משיקולים של רווח לעומת הפסד. כל אשר קשור השנה לכסף דורש מכם פסק זמן לחשיבה. זה מסוג הקטעים בהם המהירות היא מהשטן. אתם מצליחים להתמודד עם משימה שעד לא מכבר חששתם מפניה. נראה כי גם המזל הטוב עשה את שלו. תיתכן מתיחות ביניכם לבין אדם שלא שש לחלוק עימכם בנטל שהיה אמור להיות משותף לכם ולו. יש מי שינסה לזרז את החלטתכם בנוגע להצעה עסקית שהגיש לכם. התייעצו עם אנשים שכבר היו בסרט הזה.

רומנטיקה ואהבה: צפויה פרשת דרכים בה ליבכם מושך בכיוון רגשני, ואילו הגיונכם מפציר בכם להתבונן בעובדות. אל תאמינו בניסים. אדם שמקנא בכם מסווה את רגשותיו תחת פרץ של חנופה. מילים עלולות להטעות, אתם יודעים. נראה כי אתם מאותגרים על ידי מחזר לא שגרתי. עדיפה לכם חברתו על פני חברתם של מחזרים שלא ממש מסעירים אתכם. אתם מעניקים יתרון לאדם כלשהו על פני אדם אחר. אין בזה שום רע כל עוד הקנאה אינה מרימה ראש. טוב תעשו אם תלבנו בחברת מיסטיקן רוחני את סיבותיה ושורשיה והתפתחותה הצפויה של קנאה הרסנית. טיפוס חלקלק עלול להציף אתכם בחביבות מזויפת. נסו לנחש מה בדיוק יוצא לו מהקטע הזה. צפויים אירועים משמחים אצל אלה מכם שחוו משבר לאחרונה. נראה כי הקשה מכל כבר מאחוריכם. פגישה עיוורת שנראית ככישלון, עשויה להתברר כהצלחה. אתם לא חייבים להקשיב למי שמנפק לכם עצות חינם. אם אתם מוצאים את עצמכם בתחרות רומנטית, הציעו הצעה שהצד השני לא יוכל לסרב לה. אתם עלולים להיצמד אל קשר שמיצה את עצמו. תהיה זו טעות לשחזר את אשר חלף והתמוסס. רוח חדשה נושבת במפרשי ספינת האהבה שלכם, הודות לאדם שהגיע ממרחקים. כל שאתם צריכים הוא לתת צ'אנס.

 על מנת לפתוח את המזל ולהתגבר על מכשולים ועכבות, יהיה זה נבון מצידכם להתייעץ עם ברי סמכא בתחומי האסטרולוגיה, הנומרולוגיה ושאר נתיבי עולם המיסטיקה למומחים של אלטרנטיבלי לחצו כאן.


מפה אסטרולוגית מלאה בחינם לגולשי מאקו
מגזין הורוסוקופ יומי בחינם
עוד באלטרנטיבלי