כיום, עובדת חברת פטרון לייזר בעיקר מול שוק הקוסמטיקאיות, שכן לדידם של צמד מקימי החברה ארז מלכה ואבי גבסו, אלו האחרונות רואות כמוהם את הלקוח במקום הראשון. והם עצמם מחזיקים בדיוק באותם הערכים, שכן חוויית הלקוח היא בעיניהם- לפני הכל.

מהו עולם עסקי מושלם? עולם המשלב שירות ואיכות

מבחינת החברה, אם השירות שינתן יהיה לא פחות ממושלם, כך גם תהא חוויית הלקוח ואלו האחרונים ישובו כמו בומרנג כקארמה מדהימה של הצלחה והתפתחות, הן עבור החברה והן עבור הקוסמטיקאיות איתן עובדת החברה בשוטף ובצמוד. וכאן יש לציין, הלקוח של הקוסמטיקאית מבחינת פטרון לייזר הוא מזמן כבר כמו לקוח החברה עצמה, שכן אין דבר שיותר חשוב לחברת פטרון לייזר מאשר התוצאות בשטח של לקוחותיה הקוסמטיקאיות, והצלחה שלהן כמוהה גם כהצלחת החברה.

פטרון לייזר  (צילום: פיני חמו )
פטרון לייזר-העולם החדש בכל הקשור לקוסמטיקה ואסתטיקה|צילום: פיני חמו

חברת פטרון לייזר מחזיקה ומפתחת מגוון רחב מאד של מכשירים מיוחדים, שונים, תוצרת הארץ אשר מיוצרים על ידי מהנדסים ומפתחים ישראלים עובדי החברה. זאת על ידי שיטה מיוחדת וסדורה שאין כמותה בארץ ואף בעולם. החברה מתמחה בטיפולים משלל הסוגים והמינים, וביניהם מכשירי לייזר עבור הסרת שיער, מכשירי לייזר להלבנת שיניים, מיצוק עור הגוף והצערת הפנים, הסרת קעקועים, מקלחוני שיזוף, חיטוב הגוף ועוד.

כל זאת ועוד עושה חברת פטרון לייזר החל משנת 2009 ועד היום. במהלך הענקת שירותיה ללקוח וכן ללקוח הקצה, מאמינה פטרון לייזר כי הדבר החשוב ביותר הוא הנגשת הטכנולוגיה הטובה, האיכותית, המתקדמת והמטיבה ביותר עם הלקוח בכל תחום אסתטי-קוסמטי שקיים.

פטרון לייזר 2  (צילום: פיני חמו )
בקרוב בארץ- המזורקה|צילום: פיני חמו

ממש כאן נמצאות הקוסמטיקאיות השמחות בעולם

כאמור, מאחר שחברת פטרון לייזר חרטה על דיגלה את חווית הלקוח במקום הראשון, חווית הלקוח היא חלק בלתי נפרד מהלקסיקון ברמה היום יומית.

החברה דואגת לתת ללקוחותיה הקוסמטיקאיות הדרכה צמודה 360 מעלות, מרגע ביצוע שיחת הרכישה ועד השאת רווחים כספיים שלא יביישו בעלי עסקים מצליחים במיוחד. מבחינת החברה, הצלחת הלקוחה היא הצלחתה שלה, ומעבר לכך- הנאת לקוח הקצה היא הנאה והצלחת החברה ללא כל ספק.

חברת פטרון לייזר דואגת ללוות את לקוחותיה הקוסמטיקאיות לכל אורך הדרך כאמור, ומבחינת כל הצרכים והדרישות, הן הבסיסיים ביותר והן ברמה הרחבה ביותר. אין מדובר בשירות לקוחות מן המניין, אלא בחוויה שונה ומיוחדת של ליווי עסקי לכל דבר. החל ממחלקה שלמה אשר מצויה במשרדי החברה, אשר אמונה על הפרסום והשיווק בעבור אותן הקוסמטיקאיות לקידום העסק שלהן בעצמן, וכלה בשלב המכירות, ההתקנה של המוצרים, ליווי שירותי צמוד לכל אורך הדרך, ואפילו- צמד השותפים ארז ואבי הם חלק בלתי נפרד מכל הטוב הזה באופן אישי.

ארז מלכה (צילום: פיני חמו)
ארז מלכה|צילום: פיני חמו

חברת בוטיק עם אופי

כבר מרגע הכניסה למשרדים ברור כשמש כי מדובר בחברה שונה ומיוחדת. ערכיה של החברה הולכים לפניה, ואין ספק כי בעבור בעלי החברה, הם חשובים הרבה יותר מכל סכום. זאת מדוע חברת פטרון לייזר, אשר את דריסת הרגל שלה בשוק הקוסמטי עשתה זה מכבר ללא צל של ספק, עדיין בוחרת לשמור על מבנה של חברת בוטיק לכל דבר ועניין, ולגייס אך ורק את העובדים האיכותיים והשאפתניים ביותר, שנבחרו ממש בפינצטה. מבחינת החברה, לכל עובד צריכה להיות תודעת שירות לא פחות ממצוינת, וניכר כי עובדי החברה אף מכירים את לקוחות החברה באופן אישי, ובשמותיהם האישיים.

מחוויית הביקור בבית פטרון לייזר, ושיחה נפלאה שניהלתי מול אחד מבעלי החברה, ארז מלכה, היה ברור רק מלראות את זיו פניו כאשר הוא מדבר בלב גלוי ושמח על החברה ועל לקוחותיה, כמה הוא מחובר ואף יש לומר מאוהב- במה שהוא עושה. העובדים מחייכים ושמחים, המשרדים עצמם עליזים לחלוטין, חדרי הישיבות מאובזרים בפופים צבעוניים, ובכל יום חמישי בשבוע מתרחש HAPPY HOUR טעים עם שני סושימנים שבאים במיוחד כדי לעשות שמח וטעים גם בבטן. אין ספק כי מדובר בתחושת משפחה של ממש, והדבר ניכר גם כלפי לקוחות החברה, וכן כלפי לקוחות הקצה.

בשיחה עם ארז, שבדיוק שמע זה מכבר כי לקוחה ותיקה שלו מבאר שבע הולכת לפתוח את הסניף החמישי שלה בעיר נתיבות בעקבות שיתוף הפעולה בין השניים, היה מחוייך וטוב לב. היה ניכר כי ההצלחה של אותה קוסמטיקאית הפיחה בו רוח חיים ושמחה אמיתית, והוא מרגיש מאושר בתחושת השליחות של הסיוע הכה משמעותי הזה בעבור לקוחותיו להתפרנס, לגדול ולהתפתח מעבר לכל דמיון. בשיחתנו סיפר לי ארז שאותה לקוחה קוסמטיקאית התחילה בקליניקה קטנה בביתה שבבאר שבע כאשר הגיעו אליה לפני כמה שנים להתקנה ראשונה של כמה מכשירים, והנה היום, היא בעלת ארבעה סניפים, שלושה מהם בבאר שבע, אחד בדימונה, ואחד שזה עתה אמור להיפתח בנתיבות. כל זאת באמצעות הליווי המלא שנותנת החברה, בין במישור השיווקי ובין במישור הטכני.

חברת פטרון לייזר למעשה מייתרת בעבור הקוסמטיקאית כמעט כל צורך אחר, מלבד פשוט לאהוב את מה שהיא עושה, ולאהוב אנשים. החל מרגע שיחת המכירה ורכישת המוצרים, נכנסת חברת פטרון לייזר לפעולה ומבצעת כל הדרוש. מבחינת החברה, אין מדובר במותרות אלא כחלק בלתי נפרד מהמוצר אותו רוכשת הקוסמטיקאית, וכן היא מתגאה בהענקת תעודת אחריות על מוצריה למשך 10 שנים מלאות!

"כל הפיתוח של המכשירים נעשה IN HOUSE על ידינו, על ידי המהנדסים שלנו, גם הסטייל והנראות, הכל". אומר ארז, "אנו מתגאים רבות בעובדים שלנו, אשר מעניקים את שירות הלקוחות הטוב ביותר ללקוחות שלנו, אנחנו כאן עבור כל בעיה שמתעוררת מרגע שהיא מתרחשת. הכל מתבצע באמצעות היחס האישי ביותר. אני לחלוטין מאוהב בחברה שלי".

המכשירים המתקדמים ביותר- בכל תחומי הקוסמטיקה

מבחינת חברת פטרון לייזר, דבר נוסף עיקרי וחשוב לא פחות הוא כמובן איכות המכשירים שכאמור- מפותחים בתוך החברה ובייצור ישראלי.

החברה מתגאה במגוון רחב מאד של מכשירים על שלל סוגי האסתטיקה, כאמור מכשירי לייזר עבור הסרת שיער, מכשירי לייזר להלבנת שיניים, מיצוק עור הגוף והצערת הפנים, הסרת קעקועים, מקלחוני שיזוף, חיטוב הגוף ועוד.

אחד ממכשירי הדגל של חברת פטרון לייזר הוא מכשיר לייזר מדגם ליסה, הוא מכשיר לייזר להסרת שיער בסטנדרטים הכי גבוהים שיש. זאת עקב הטכנולוגיה המתקדמת שלו, אשר מהירות פעילותה פנומנאלית ואחת מסוגה, והיא חפה מכאבים ולו הקטנים ביותר. זאת ועוד, מדובר בפיתוח חדש של התאמת המכשיר, וכך מתאים המכשיר להסרת שיער בלייזר גם בעבור נשים בעלות שיער בהיר וכן גם עבור נשים בעלות עור כהה. וכיצד עובד עניין חוסר הכאב, אתם שואלים? זאת, מסביר ארז, על ידי התקנה של ידיות קרח, מערכת הגנה ובקרה במכשיר, BUILD IN.

אבי גבסו (צילום: פיני חמו )
אבי גבסו |צילום: פיני חמו

דגם נוסף ברמה בינלאומית ממש, שעתיד לצאת ולהגיע אל השוק ממש בקרוב הוא דגם המזורקה. דגם שעל פיתוחו עובדת החברה במשך שנתיים. "מכשיר המזורקה הוא השילוב המושלם בין העולם הרפואי והעולם האסתטי", אומר ארז, "ברמת לייזר והלבנה לשיניים, שנעשית אצל קוסמטיקאית הבית של כל אחת או אחד מאיתנו, כן פעילות דמוי בוטוקס עבור עור הפנים והגוף, וללא הצורך בשום פעולה פולשנית". אין כל ספק כי מדובר במכשיר שמרגיש ממש כמו הדור הבא של כל מכשירי הלייזר למיניהם, ושאי אפשר שלא לתהות (ולצפות, ומאד) מתי כבר תגיע הטכנולוגיה המדהימה הזו, שנשמעת חלומית ממש, גם לפתחינו. "מדובר בטכנולוגיות של אולטרסאונד שמחליקות את העור", מסביר ארז, "שהרי באזור הפנים יש כמה שכבות, ואם אנו מהדקים את השכבות מתבצעת פעולה דמויית בוטוקס, רק ללא כל צורך בהזרקות או כל פעולה פולשנית אחרת, או ללא הצורך בכל בדיקה רפואית".

אין כלל ספק שחברת פטרון לייזר היא הדבר הבא (ואף הדבר הקיים) בכל הקשור לקוסמטיקה בארץ, טיפולים קוסמטיים המתאימים לכל הגילים, לכולן ולכולם. וכמו בכל דבר- כאשר איכות פוגשת תודעת שירות לא פחות ממדהימה, אין כלל ספק כי מדובר בסינרגיה המושלמת שתוצאותיה הן המתוקות שבפירות.

פטרון לייזר טלפון: *3108 או 050-6610214

Patronlezers@gmail.com אתר: https://patronlasers.co.il