מיי הייר ישראל  היא החברה הגדולה ביותר בענף השתלות השיער בטורקיה. הילה, המייסדת והמנכל"ית של החברה, כבר יצרה לעצמה מוניטין כמומחית מספר אחת בנושא השתלות השיער. יש לה ערוץ יוטיוב פופולארי "שאלה עם הילה" ומטופלים רבים וביניהם גם מפורסמים מהארץ ומחו"ל הגיעו ומגיעים דווקא אליה, כדי לעבור את התהליך בידיים הטובות ביותר. מלבד הקהל הישראלי שבוחר במיי הייר, החברה משווקת את השירות גם לחו"ל בצרפת לטביה וברזיל וזוכה להצלחה מסחררת.

אין ספק שהילה היא אישה מעניינת. מהממת, מלאת כריזמה וסטייל בפני עצמה. תוסיפו לזה חן טבעי, סבלנות אין קץ ונועם הליכות, ותוכלו להבין למה כל מי שיכול להרשות לעצמו לבחור בקפידה עם מי הוא יעשה את השתלת השיער שלו, בוחר דווקא בה.  הבחורה הצעירה הזו (נשואה ואם לשתי בנות קטנות), הצליחה להוביל חברה ישראלית צעירה יחסית להצלחה מטאורית בתחום ותיק שפועל יותר משני עשורים בטורקיה. היא כבר הספיקה לחבור לשמות  ואם לא בא לכם טורקיה, אז אפשר גם בדובאי!  יש כאמור קליניקות יוקרתיות בשני המחוזות, זאת לצד הקליניקה שברמת החייל - בה מתבצעים השלבים הראשונים עם המטופלים כאן בארץ.

המרפאות של חברת מיי הייר מציעות מבחר טיפולים חדשניים בתחום השתלות שיער, עם טכניקות המשלבות שיטות ייחודיות ומתקדמות כמו  DHI, FUE, PRP, PRוהשתלת שיער אורגנית. בקליניקות אף מוצעים מגוון טיפולי השתלות נוספים כמו השתלות מיוחדות לנשים, השתלת זקן וגבות. כל ההליכים הרפואיים נעשים על ידי רופאים וצוותים רפואיים טורקיים המתמחים בתחום.

הפרוצדורה היא עניין מוקפד מאוד. נדרש דיוק מרבי והמון סבלנות. מבחינת ביצוע ההליך, יש לטפל בכל זקיק וזקיק באופן ידני, מדובר בעבודה ברמה מיקרוסקופית. קוצרים את הזקיק בנפרד, פותחים תעלות – אחת אחרי השנייה. זהו תהליך המחייב טכניקת ביצוע ברמה הגבוהה ביותר והמון סבלנות.

מייי היייר  (צילום: מיי הייר )
"זה קל, אנשים בוחרים בנו נטו בגלל השקיפות, המקצועיות והרמה הגבוהה בפער" |צילום: מיי הייר

הסיפור של סקאזי

דיג'יי סקאזי (אשר סויסה) אושיה ותקליטן בולט ומוכר בישראל ובעולם, תמיד היה ידוע בשיערו הארוך והגולש. אבל כמו הרבה גברים, גם הוא הגיע למצב שהוא רוצה לעבור השתלת שיער באזורים בהם החל להקריח, והחליט לבחור במיי הייר.

בסרטון שהעלה לאחר הניתוח, אמר: "ככה זה נראה אחרי הניתוח. כל האזור מקדימה חדש, וסוף כל סוף אני אוכל לעשות את האפרו של מייקל ג'קסון שתמיד רציתי".

גם אוהד בוזגלו שיתף את כל העוקבים שלו באינסטגרם בבעיות הנשירה שלא נתנו לא מנוחה, ובהחלטתו לעבור עם מיי הייר את תהליך השתלת השיער. כמובן שלאחר ההשתלה הוא פרסם את המראה החדש שלו עם זקיקי השיער שנוספו לראשו, והביע עד כמה הוא מרוצה .

עוד שיתפו ברשת שחקני כדורגל למיניהם, ואיש המדיה מישל טורני, עו"ד עומרי בן נתן, הסופר אסיף אלקיים, ולאחרונה הגיעה שמועה לאוזנינו כי מיד עם יציאתו מבית האח הגדול של משה קרוגמן פנה גם הוא להילה, ואלה יצאו בקרוב למסע השיער שלו.

את לא פוחדת לקחת אנשים שכל הקריירה שלהם זה איך שהם נראים לתוך תהליך ארוך ולא ידוע?

אני אדם שמאוד מאמין במה שהוא עושה אחר לא עושה, אין אצלי לא ידוע... אמנם בהשתלת שיער אתה התורם של עצמך, אבל אם נמצאת מתאים אצלנו אז זה ברור שעם הבחירות שלי תהיה עם שיער שופע, ככה פשוט

אל תטעו לחשוב שמדובר בפריבילגיה למי ומי בלבד, כל התהליך עולה בין 9900-15,000 ₪. המחיר כולל את כל הנסיעה כולל הטיסה, שהייה בבית מלון מפואר, הסעות, הוצאות חדר הניתוח ועלויות ההליך הרפואי -  משתלם? חד משמעית!

התקשרנו להילה לשאול אותה על המעמד שלה בין כל הסלבים שהיא מלווה והיא ענתה – "אני שמחה ומברכת על כך שהחברה שלי מובילה בענף ונותנת מענה למטופלים מכל קצות האוכלוסייה. אני גם שמחה שיצא לי להכיר ולהתחבר עם לא מעט אנשים מקסימים, כן חלקם מפורסמים מאוד.  אנחנו שמים דגש רב על ליווי מקצועי ללא פשרות ויחס אישי לכל מטופל, וכמובן שמבטיחים את הטיפול המתקדם והמוצלח ביותר שיש כיום בענף השתלות השיער. התוצאות המדהימות מדברות בעד עצמן. ליווינו  כבר אלפי לקוחות ונמשיך לעזור לכל מי שרוצה לקבל את הטיפול הטוב ביותר במסגרת הליך השתלת שיער ". 

נציין כי חברת מיי הייר מחזיקה בתעודה אמריקאית מהמכובדות ביותר בעולם של medical tourism facilitator, המוענקת לחברות תיירות מרפא העומדות בסטנדרטים גבוהים מאוד. לאחרונה אף קיבלה החברה מועמדות לפרס בטקס בינלאומי ברומניה בראשות "נובל" על הפעילות המרובה והמוצלחת בתחום השתלות השיער בארץ וזו תתמודד על התואר כבר בשנת 2023. 

 

לפרטים ומידע נוסף >>

לעמוד האינסטגרם >>

לערוץ היוטיוב >>