מאמר שהתפרסם לאחרונה בעילום שם בעיתון הגרדיאן יפנה לליבם של רבים מאיתנו ומחברינו, שאומרים שהם פשוט מעדיפים לשכב עם גברים הטרוסקסואלים, נשואים, "גבריים", "לא מעורבבים" וכו'. "מאז ומעולם היו גברים ששכבו עם גברים, אבל לא הגדירו את עצמם כהומואים או אפילו ביסקסואלים", כך נפתח המאמר המפתיע, “אני יודע - אני שוכב איתם מאז בית הספר".

אינספור מאמרים, מחקרים, ספרים ויצירות מופת נכתבו כבר על כל אותם הגברים המזדהים כסטרייטים, שגם מחפשים סקס מדי פעם בזרועותיהם של גברים אחרים. בכלל, לטיפוס הזה יש תקדימים היסטוריים עוד מהעולם העתיק - יוון, רומא ופרס. אבל בחזרה להווה, הכותב הצליח להגדיר את המעלה הגדולה ביותר בדבר: “הם לא מעוניינים ברומנטיקה".

הכותב תמיד חיבב אותם, אולם עכשיו כשהוא נשוי, הוא פשוט "לא מעוניין להתאהב". הדבר הרבה יותר קל בימינו, לדבריו, עם אפליקציות להיכרויות. "הבושה שלהם מעטה, עד לא קיימת. אחד מהם אמר לי פעם, סקס עם גבר זה לא נחשב לבגידה באשתי, זה לספק את הצרכים והרצונות שלי".

>> "אני לא שופט את אמא שלי על ההומופוביה שלה"

>> "לא היה אחד באפליקציות שאמר לי שהוא חושש להיפגש"

"בתחילה הייתי סקפטי, אבל הסידור הזה נראה לי מתאים לכולם", הוא מספר על אותם גברים ששוכבים עם גברים בהסכמת הנשים שלהן, "האישה יודעת שאין לה תחרות מאחרת, והגבר יודע שאיננו רוצה לחיות עם גבר. זוהי ההגדרה לקשר ללא מחויבויות".

אבל לא לעולם חוסן, ופעם אחת, אחד הסטוצים שלו אף גילה כלפיו רגשות. "שוטר גבוה אחד נסחף מעט יותר מדי, ונשבע לי שיאהב אותי לנצח ויעזוב את אשתו", הוא נזכר, “למדתי בדרך הקשה לא לתת למצב לצאת משליטה. כיום אני מבהיר מראש שאני מעוניין רק בכמה שעות של הנאה, לפני שאני שולח אותם בחזרה הביתה לאישה או לחברה".