אחרי שנטען כי להט"בים פגיעים יותר משאר האוכלוסייה לנגיף הקורונה, וכי לפחות סאונה אחת בעולם נקטה צעדים משמעותיים נגד בחורים "לוהטים מדי", עדיין מקננת בנו השאלה, מה לעשות עם סטוצים, האם זה מוסרי להמשיך לחפש באפליקציות? מה כבר אפשר לעשות מבלי לקחת סיכון להידבק בקורונה, אפשר לעשות גם אורגיות בזום? "שאלה רצינית - אתם עדיין בעסקים כרגיל באפליקציות או שאתם בקיצוצים בשל הקורונה?", שאל משתמש ברשת החברתית רדיט את חבריו הגאים, וכך הם ענו.

"לגמרי בקיצוצים", עונה אחד, "אחכה לראות איך זה מתפתח. לא צריך לעשות משהו מטופש. סקס לא כל כך חשוב בשבילי. לשמור עליי, על החברים, על המשפחה שלי חשוב לי הרבה יותר. בייחוד על האנשים היותר מבוגרים במשפחה, איתם אני בקשר על בסיס קבוע".

נדמה כי עוד משתמש הוציא את עצמו לחל"ת מסטוצים: "אני לא דואג לעצמי, אבל יש לי קרוב משפחה עם ניוון שרירים, ואני מעדיף לא לבודד את עצמי בפניו בגלל כמה זיונים רנדומליים".

שלישי גם הוא נושא בנטל, למרות שלפי עדותו נדמה שסיבולת אינה הצד החזק שלו: "החלטתי לא לעשות סקס עד שזה יהיה בטוח. הבריאות שלי חשובה לי יותר מסקס של שתי דקות".

>> "אני לא שופט את אמא שלי על ההומופוביה שלה"

>> "לא היה אחד באפליקציות שאמר לי שהוא חושש להיפגש"

ברוח טיפה שונה, אחד המגיבים כבר קיבל על עצמו את הבידוד החברתי והמיני, והודה: "אני אהיה בסדר בהסגר, יש לי דילדו". אחרים נסמכים על צמצום האפשרות להדבקה, וטוענים שידבקו ב"יזיז" אחד עד שתחלוף המגיפה.

למרות הפלטפורמה האנונימית, נדמה שאף אחד מהמגיבים לא העז לומר בקול רם שאצלו עסקים כרגיל, ייתכן שהתגובות הנחושות מאוד כנגד סטוצים של שתי דקות, מכניסות את השיח למקום שהוא קצת יותר קרוב לסלאט-שיימינג מדאגה אמיתית לציבור.