גאווה

8 טעויות נפוצות שגייז עושים במיטה - וכנראה שגם אתה

משחק מקדים קצר מדי, יותר מדי פופרס, פסיביות יתר וסקס ללא אמצעי מניעה - אלו רק חלק מהטעויות שרבים מאיתנו נוטים לעשות במהלך האקט המיני. אז איך עושים את זה טוב יותר? בשביל זה אנחנו כאן

דרור בלילטי | mako גאווה | פורסם 08:00 10.11.17 

שנה גודל אות

משחק מקדים קצר מדי

משחק מקדים זה אולי ביטוי קצת מזלזל, כי מה שבא לפני החדירה חשוב לא פחות, ורצוי מאוד שיהיה לא פחות מענג ממה שיבוא אחרי. נראה לך שאתה כבר מוכן לעבור לשלב הבא? קח עוד 5 דקות ותהיה מופתע מכמה שזה ישפר את הסקס לשניכם. במקרה הזה, טיזינג זה מבורך.

כוכב הים

ברור כשמש שאתה כוכב, יפיוף, מוכשר ונסיך, אבל כשאתה שוכב שם ולא עושה כלום, בזמן שמישהו עסוק בלחדור אליך, אתה דומה יותר לכוכב ים. נסה להראות סימני חיים, ואם אתה אוהב להשתרע, תוכל למצוא דרכים נוספות להפגין מעורבות שלא ידרשו ממך לזוז יותר מדי.

הקונגו

לא כל מאגר של גז טבעי דורש קידוח, ובהשאלה, לא כל חדירה דורשת קידוח אינטנסיבי. מומלץ להתחיל לאט, ולהמשיך משם בצורה דינאמית, פעם לאט ופעם מהר, כך שיהיה אפשר לבנות משהו שיגמר בטוב. וגם במקרה הזה, טיזינג זה מבורך.

בושם על כל הגוף

על טעם ועל ריח אין על מה להתווכח, ולכן אם הכרתם בחור דרך אפליקציה, השתדלו להתבשם בעדינות או מוטב שלא תשימו בושם בכלל. אי אפשר לצפות מראש מה מנעד הניחוחות המועדף על מי שהולך להתקרב אליכם, ולכן עדיף לדבוק בניחוח הישן והטוב: ריח של גבר.

קיבעון

נסו לשנות תנוחות במהלך הסקס - יש הרבה תנוחות לחקור! השתמשו בעזרים: שולחן, כיסא או כל רהיט אחר שיהיה יציב מספיק.

יותר מדי פופרס

הרבה משתמשים בהם ואנחנו לא פה כדי לשפוט. זה כיף, זה לא כל כך מזיק, אבל כמו הרבה דברים אחרים צריך לדעת לאזן. קשה לשמור על תחושת קצב כשעוצרים פעמיים בדקה להסניף בזהירות מבקבוקון קטנטן. זה הורס את המומנטום, וחבל. נסו לאזן את המצב עם הפסקות משמעותיות בין השאיפות.

שתיקה

זה בוודאי לא הזמן לדבר על כל נושא בעולם, אבל אם יש משהו שאתה חושק בו, דבר שאתה רוצה שיקרה, תהיה ברור ותגיד את זה במילים. אף אחד לא קורא מחשבות, וסימנים לא תמיד מתפרשים כראוי. היו ברורים והביעו את עצמכם במילים, אל תפחדו לבקש את מה שעושה לכם טוב, כי בסוף זה יהיה טוב יותר לשני הצדדים.

לא להשתמש באמצעי מניעה

וזה לא שאנחנו נגד סקס ללא קונדום. הדבר האחראי לעשות הוא לדבר על סטטוס ה-HIV שלך ושל הפרטנר - האם מישהו משני הצדדים לוקח PrEP? מתי נבדקת לאחרונה? רק אחרי שיחה אחראית אפשר להסכים ביחד אם רוצים לעשות סקס עם קונדום או בלי, וכמובן, לקחת בחשבון שיש מחלות נוספות שמועברות במין כי PrEP לא מונע את העברתן.