טינק פישר ורייצ’ל רובין התחתנו בסתיו בשנה שעברה, וכעת חולקת פישר בראיון למגזין פילדלפיה את סיפור חייה המורכב שהביא אותה לצאת מהמסלול שנקבע בשבילה, ולהכיר את האישה של חייה. פישר, שגדלה בבית קתולי בפילדלפיה ארה"ב, התחתנה לראשונה בגיל 27 לבחור בשם ג’ו. חתונתה הראשונה נערכה בעודה כבר אם לילד אחד, שהביאה לעולם בשנותיה בקולג’. הנישואים הללו התפוגגו מהר מאוד.

שלושה ימים לאחר החתונה, אבחנו את ג’ו עם סרטן ריאות, ורק שלושה שבועות לאחר האבחנה מת מסיבוכים של המחלה. "חשבתי שלא תהיה לי תקווה" היא מספרת על המוות המפתיע, שהגיע עוד לפני סוף ירח הדבש.

"ואז הכרתי גבר נפלא", היא ממשיכה, "הוא היה בדיוק במידה: קתולי, רפובליקני, והמשפחה שלי העריצה אותו". ההבניה החברתי הייתה חזקה כל כך, שרק עשור לתוך חייה הבוגרים, אחרי שתי לידות, היא החלה להבין מה היה לה חסר במשך כל חייה.

"נולדה לנו בת", היא משחזרת, "כשהייתה בת שנה בערך, אמרתי לו, 'משהו עדיין לא עובד, ואני לא יודעת מה, אבל אני כן יודעת שזה לא אתה, זו אני'. ידעתי בלב שלי, בנשמה, בבטן, שמשהו פשוט לא עובד".

רובין, כיום האישה שאיתה בברית נישואים, הייתה מדריכת הכושר שלה. הן נהיו ידידות, והנשיקה הראשונה שלהם שינתה את חייהן, או לכל הפחות, את חייה של פישר.

"בחיים לא הרגשתי אופוריה כזו. תוך שבוע כבר אמרתי לבעלי שנישקתי את רייצ’ל, ושאני חושבת שאני לסבית", היא נזכרת, "עזבתי אותו בנובמבר 2016, ורייצ’ל ואני התארסנו במרץ 2019. ערכנו חתונה בחצר הבית בספטמבר האחרון. יש לשתינו שלושה ילדים, יש לה ילדה בת 7". לנהל משפחה מעורבת הוא ,לדבריה, הדבר הכי קשה שיש.

>> "הקורונה עוזרת לי להעריך את זה עוד יותר"

>> בידוד גאה: 14 המלצות ללהט"בים לתקופת ההסגר

משהו אחר לחלוטין הפתיע אותה בקשר המעט שונה שלה, רמת האינטימיות שהיכלה להגיע אליה ביחד בת זוגה, והסיפוק העצום שהיא שואבת מזה. הסקס היה הדבר שהפתיע אותה. "בחיים לא חשבתי שאני אוהבת את זה", היא משתפת, "אני זוכרת איך כל פעם הייתי בוכה לפני סקס, ואומרת לעצמי שזה ייקח רק חמש דקות. היום אני רק רוצה עוד".

אבל מה שהפתיע אותה יותר מכל היה, לדבריה, השיחות. "כשהייתי נשואה לבעלי השני", היא מסבירה, "רציתי להיות מסוגלת לדבר על דברים... כששתי נשים ביחד, כלומר, אנחנו יכולות לדבר שעות וימים על מה שאנחנו מרגישות ועל איזה רגשות זה מעלה בכל השאר, וזה פשוט כל כך הרבה רגשות".