"אני כועס ומאוכזב", מספר מאט היליר בראיון לדיילי מייל הבריטי, "הארוס שלי בגד בי וזה כמו סטירה לפנים". היליר מסביר שארוסו, אוקטביו, רופא מברזיל, תכנן נסיעה משותפת לזוג ולחבר משותף לריו דה ז’נירו כמה שבועות לפני החתונה. היליר, שכמובן התכוון לבוא, ביטל את נסיעתו מאחר ובעלי דירת ה-AirBnb הודיעו לו שאינו יכול להביא את כלבו יחד איתו. "הייתי עם אוקטביו חמש שנים וחשבתי שאני יכול לסמוך עליו. טעיתי כשחשבתי שניית’ן הוא חבר שלי”, אומר היליר.

ניית’ן הוא כמובן החבר המשותף של השניים, שבוודאי לא יוצא טוב מאף כיוון בסיטואציה הזו. "דיברתי עם אוקטביו בזמן שהיו בחו"ל, וכשהוא חזר אלי כבר צפיתי שיהיה בבית", מספר היליר. אולם אוקטביו היה רחוק מאוד מהבית. “דאגתי לו מאוד, זה נראה לי כמו קורונה", הוא מספר למשמע תלונותיו של אוקטביו על חום, צמרמורות והזעה.

"אבל אז הטון שלו השתנה והוא אמר לי שהוא מאוד מצטער, אבל הוא שכב עם ניית’ן”, היליר הרגיש את כאב הבגידה, אבל רק ציפה שאוקטביו יוכל לחזור הביתה כדי ששניהם יוכלו לדבר על זה, עכשיו כשהם עומדים להינשא. במקום זאת, אוקטביו וניית’ן התבקשו בידי הרשויות להישאר בדירה, ולא לצאת משם במשך שבועיים.

>> "הקורונה עוזרת לי להעריך את זה עוד יותר"

>> בידוד גאה: 14 המלצות ללהט"בים לתקופת ההסגר

"אני כל כך זועם, הוא יצא מהסגר יום לפני החתונה. אני לא מאמין שהוא בגד עם הבחור ההוא בסוף שבוע אחד, ועכשיו הם נעולים ביחד לשבועיים. אי אפשר אפילו לדבר איתו על זה כי ניית’ן בחדר הסמוך", הוא מוסיף.

אין תקווה להיליר, אפילו אפשרות לדרמה בשיחת וידאו נלקחה ממנו. "לא אתן לזה לשבור אותי", הוא מסכם ומוסיף, "אבל כרגע זה כואב רצח".