גאווה
גבר עצוב (צילום: Jasminko Ibrakovic, shutterstock)
"בעלי היה בחו"ל, הייתי בודד וחרמן, אז פתחתי את הגריינדר" | אילוסטרציה
|
צילום: Jasminko Ibrakovic, shutterstock

צד מהצד: 6 גייז שבגדו בבני הזוג שלהם חושפים למה הם עשו זאת

לא כל הגייז שומרים על מערכת היחסים המונוגמית שלהם אקסקלוסיבית. בגידות מסמנות לפעמים את סופה של מערכת היחסים, ולפעמים את תחילתה של אחת חזקה יותר. שישה גברים שיתפו בעילום שם את הסיבות שהובילו אותם לבגוד בבני הזוג שלהם. לפעמים מונוגמיה לא היתה הסידור המתאים, ולפעמים, מה לעשות, פשוט לא היתה התאמה

דרור בלילטי | mako גאווה | פורסם 08:00 17.11.17 

שנה גודל אות

הסקרנות הרגה את החתול

"הסקרנות שלי דחפה אותי לבדוק אם אוכל כלפי מישהו אחר את אותו הדבר שהרגשתי כלפי הבחור בו התאהבתי. זו הייתה הפעם הראשונה בחיי שהרגשתי ככה. אולי ניסיתי לפגוע בעצמי. בבוקר שאחרי הפגישה ההיא התוודיתי בפני בן הזוג שלי, ונראה לי שזה ריסק את האמון בינינו. הוא היה די שמרן, העריך מאוד מונוגמיה ובתהליכי יציאה מהארון. יחד עם זאת, הבגידה קיבעה אצלי את האהבה שלי כלפיו ואת הרצון להתחייב לו. בסוף ניתקנו את הקשר חודשיים אחר כך, כי הוא רצה לשכב עם אחרים, להתנסות במה שלקהילה הגאה יש להציע ולא היה מוכן להתחייב. האירוניה".

זוג גייז במיטה (צילום: wavebreakmedia, shutterstock)
"בבוקר שאחרי הפגישה ההיא התוודיתי בפני בן הזוג שלי" | אילוסטרציה
|
צילום: wavebreakmedia, shutterstock

שניים לטנגו

"לי ולבעלי תמיד היו חיי מין פעילים מאוד, אבל אחרי חמש שנים, הוא החל לנסוע לחו"ל לעבודה לכמה חודשים בכל פעם. הייתי בודד וחרמן, אז פתחתי את הגריינדר. אחרי הפעם הראשונה גיליתי שאני אוהב לגוון מדי פעם. מסתבר שהוא עשה בדיוק את אותו דבר, בערך באותו זמן. מרגע שהתחלנו לדבר על זה בפתיחות, החלטנו להתחיל לשחק ביחד. דיברנו על לפתוח את מערכת היחסים לחלוטין, אבל שנינו קנאים מדי ולא ממש מסוגלים להתמודד עם המחשבה שאחד עושה דברים בלי השני. שנינו מאוד מרוצים מהמצב הנוכחי".

להיפרד? (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
"אחרי הפעם הראשונה גיליתי שאני אוהב לגוון מדי פעם" | אילוסטרציה
|
צילום: אימג'בנק / Thinkstock

רומן בהמשכים

"בגדתי בבן הזוג הראשון שלי. הייתי בארץ זרה ומעולם לא הייתי במערכת יחסים עם בחור. יום אחד נפגשתי עם בחור שהכרתי פעם דרך גריינדר. הוא לא ידע שאני נמצא במערכת יחסים, אבל הוא ידע שאני רק מחפש חבר, אז אכלנו יחד צהריים. בפעם הראשונה שנפגשנו, שנינו עפנו אחד על השני. תכננו ללכת למכון ביחד ואז להמשיך לארוחת ערב. למחרת סיפרתי לחבר שלי שנדלקתי על בחור אחר. נותר לנו רק חודש עד שהתכוננו להיפרד כשאחזור לארץ. הוא השתגע והציב אולטימטום - או שאני נשאר איתו עד שנפרד בחודש הבא או שאפרד ממנו עכשיו ולא נדבר עוד לעולם. למרות שאמרתי לו שאני רוצה להיפרד, לא עשינו את זה. לא היה לי אומץ. כשנפגשתי עם הבחור השני, הלכנו לחדר הכושר, ואז יצאנו לארוחת ערב. אמרתי לו שאני מחבב אותו, אבל יש לי חבר שלא רציתי להיות איתו. הבחור חזר אלי הביתה באותו לילה. נשארתי עם החבר שלי והמשכתי להתראות עם הבחור השני מהצד. הוא האשים אותי כל הזמן שאני בוגד בו, אבל אני חושב שהוא שיקר לעצמו שאני נאמן, כדי שהוא לא ירגיש פגוע. ניסיתי לסיים את זה כמה פעמים, אבל בכל פעם הוא איים לנתק אותי לגמרי מהחיים שלו ולהגיד לכל החברים שלו שאני אדם נורא. אני לא יודע למה, אבל זה היה חשוב לי אז".

הומואים במיטה (צילום: Lopolo, ShutterStock)
"אני חושב שהוא שיקר לעצמו שאני נאמן כדי שהוא לא ירגיש פגוע" | אילוסטרציה
|
צילום: Lopolo, ShutterStock

אשמת הארון

"הבחור שהייתי איתו היה פנינה אמיתית, וכמו פנינים גם הוא התחבא בתוך צדפה. התאהבתי בו יותר מיום ליום, אבל הוא נשאר בארון. בהתחלה זה לא ממש הפריע לי, לא רציתי ללחוץ עליו לעשות בחירות אישיות, אבל אז הוא התחיל לקנא. יום אחד רבנו. הייתי שבור, הייתי בטוח שהוא עזב אותי. באותו השבוע הייתי במסיבה, הכרתי בחור והפעם החלטתי לשחרר את הרסן לגמרי, משכנע את עצמי שהעובדה שלא דיברנו כבר שלושה ימים מאז הריב, מעידה על זה שנפרדנו. הייתי צעיר, פעיל מאוד מינית ועם מעט מאוד עכבות. נהניתי מאוד, סיפרתי לו על זה, וזה די פירק את מערכת היחסים. אבל יותר מזה, גרם לי להבין שאני לא יכול להמשיך בזה עוד. היו דרמות, צרחות, נזק ובעיקר ההבנה הכואבת שזה לא יעבוד".

מסיבת גייז (צילום: Uriel Sinai, GettyImages IL)
"הכרתי בחור במסיבה והחלטתי לשחרר את הרסן לגמרי" | אילוסטרציה
|
צילום: Uriel Sinai, GettyImages IL

שיעור בהדדיות

"יצאתי עם בחור אחד ודיברנו על זוגיות סגורה, ואני לתומי הנחתי שהוא מתכוון ששנינו נשאר נאמנים זה לזה, אבל מסתבר שהוא רצה שרק אני אשמור לו אמונים. גיליתי שהוא יצא לדייט עם מישהו אחר, אבל הוא אמר ששום דבר לא קרה בדייט. באותו הערב הייתי אצל חבר בבית. החלטנו להשתכר ביחד, אמרתי לו שאני רוצה להזדיין איתו, והוא שמח לשמוע את זה. הזדיינו כל הלילה וגם בבוקר שלמחרת. שבוע לאחר מכן הבחור שיצאתי איתו ניסה להיעלם, אבל לא הצליח לו כי הוא הרגיש רגשות אשם. אמרתי לו שאם הוא רוצה להיפרד הוא יהיה צריך להגיד את זה, או שאני אפרד ממנו קודם (כמה סתום הייתי). הוא אמר לי שהניצוץ בינינו היה חזק ואינטנסיבי מדי, וזה נשרף מוקדם מדי. לזה אני יכול להסכים".

שני גברים בדייט (צילום: Shutterstock)
"הוא אמר ששום דבר לא קרה בדייט" | אילוסטרציה
|
צילום: Shutterstock

טעות של מתחילים

"בערך שנתיים אחרי שיצאתי מהארון בגיל 22, פגשתי את החבר הראשון שלי. לא היה לי מושג מה זה אומר להיות בזוגיות 'נורמלית', ומה הציפיות שלו ממני. השתכרתי ממש עם מישהו אחר ושכבתי איתו (לא אנאלי). זה מאוד פגע בחבר שלי, ואני לגמרי מתחרט על זה. מאז התבגרתי ולמדתי לקיים שיחה על מונוגמיה במערכת יחסים, שאינה מובנת מאליה כשמכירים מישהו חדש. אני מאשים את זה שהייתי צעיר, טיפש וחסר ניסיון".

זוג גייז (צילום: ShutterStock)
"זה מאוד פגע בחבר שלי, ואני לגמרי מתחרט על זה" | אילוסטרציה
|
צילום: ShutterStock