אלכס פישמן ואנתוני שירק קבעו את חתונתם לסוף שבוע מהאגדות שיערך בצפון מדינת ניו יורק, כך נכתב במגזין People. מדאגה לאורחיהם, דחו את מועד החתונה הרחק לקראת סוף השנה הנוכחית. ההמתנה ארוכה ובזמנים כאלה של חוסר וודאות, השניים כבר לא חשבו לחכות, והתחתנו כמיטב יכולתם. המשפחה, החברים ומי שהיו אמורים להיות האורחים, צפו בחתונה באפליקציית זום, כשהשניים נישאו זה לזה בפארק הסמוך לביתם, בטקס שנערך לפי הכללים של טקסי חתונה ושל התקהלויות בימים אלו של משבר הקורונה העולמי.

"למרות המערבולת של פחד וחוסר וודאות שתקפה אותנו בשבועות האחרונים, אנתוני ואני שמחים לחלוק איתכם מעט אור בלב החשיכה – זה רשמי (ובתאריך החתונה המקורי)!”, כתב פישמן באינסטגרם.

"זכינו להיות מוקפים בהרבה אהבה, ואפילו שלא ככה דמיינו את החתונה, עם המשפחות שלנו צופות בזום, איכשהו זה עדיין היה מושלם. החתונה הזאת הקלה עלינו, ואנחנו מקווים שהעניקה למשפחה ולחברים גם מעט אושר במהלך השבועיים המאתגרים שעברו", מספר פישמן למגזין People.

"בסופו של דבר, נישואים זה חיבור בין שני אנשים בהתחייבות לכל החיים, אל מול כל הגורמים החיצוניים שקורים בעולם כיום", הוא מוסיף.

>> "הקורונה עוזרת לי להעריך את זה עוד יותר"

>> בידוד גאה: 14 המלצות ללהט"בים לתקופת ההסגר

במסיבת החתונה בזום היו מחוברים 15-20 בני משפחה וחברים קרובים. הטקס התקיים בבטרי פארק הסמוך לביתם בנוכחות ארבעה חברים ואיש סמכות אחד. פישמן ושירק הכירו בשנת 2014 באמצעות אפליקציית הינג’.