ביסודי

“הייתי בכיתה א’ והגיעו חבר'ה ממכבי האש לעשות פרזנטציה. הייתה לי הרגשה מוזרה כשהסתכלתי בהם. כמה שנים לאחר מכן, בכיתה ד או ה’, אני ועוד איזה ילד היינו מתגנבים לשירותים בזמן השיעור. בכיתה ח’ כבר סיפרתי שאני הומו בפעם הראשונה. נראה לי שתמיד היו לי רגשות מופנמים, שהיו שונים ממה שהרגשתי כלפי בנות".

באינטרנט

“כשהתחלתי לצפות בפורנו גאה, כאילו, 90% מהזמן".

בחטיבה

"הייתי בכיתה ח’ כשהבנתי שאף אחד מהחברים שלי לא צפה בפורנו... עם גברים בלבד. בערך באותו הזמן פיתחתי התאהבות באחד מחברי הקרובים. רק שנים מאוחר יותר הבנתי שזו הייתה התאהבות".

בכנסייה

“כומר זקן אחד החל לדבר על החטאים של הומוסקסואליות במהלך המיסה ואני כזה, הא, אני הומו. ויצאתי משם".

בסרט

"מישהו זוכר את הסרט 'אייס ונטורה: בלש בצחוק'? אז יש שם סצנה שאייס נמצא במלתחות עם גבר דב שרירי כזה. אני זוכר שהייתי מתבגר בן 12, הרצתי אחורה ועצרתי את התמונה על השרירי ההוא. הייתי מרותק אליו".

בלונדון

"בקיץ אחרי שסיימתי את התיכון התקבלתי לטיול מטעם בית הספר בלונדון ופריז. בגלל שכבר לא הייתי תלמיד, הלכתי להסתובב לבדי ברחבי לונדון במקום להשתתף בטיול המאורגן ולהיות תקוע כל היום על האוטובוס. יצאתי לראות שתי הצגות בווסט אנד. בדרכי להצגה של 'פנטום האופרה', יצאתי מתחנת הרכבת התחתית ישר לאמצע מצעד הגאווה של לונדון. פתאום כל פיסות הפאזל החלו להתחבר. הסתובבתי שם ושאבתי את האווירה של הגאווה”.

בהפסקה

“הייתי בן 9, ופתאום הבנתי שהיו לי יותר מרגשי ידידות לחבר הכי טוב שלי לכיתה, ושקינאתי בו כששיחק עם חברים אחרים בהפסקה. הייתי עצוב מאוד כשהוא נאלץ לעבור מקום ולא ראיתי אותו מאז".

בחנות הבגדים

“מחלקת הלבשה תחתונה לגברים הייתה עינוי מתוק בשבילי בכל פעם שיצאתי עם ההורים שלי, ואפילו לא ידעתי למה".

ביסקסואל?

“תמיד חשבתי שנשים מושכות יותר, אבל עם השנים היו לי יותר הזדמנויות להיות עם המין הנגדי, ותמיד הייתי לחוץ. יחד עם זאת היית לי משיכה מופנמת גם לגברים. ההתנסות הראשונה שלי עם גבר הייתה טבעית בשבילי, וכל החרדות שלי נעלמו". 

בלידה

"נראה לי שאף פעם לא היה לי רגע כזה. תמיד ידעתי שאני נמשך לבחורים, ובשבילי זה היה נורמלי למרות שידעתי לא לדבר על זה ליד אנשים אחרים. לא באמת ידעתי מה זה מיניות בזמנו, בגלל שהייתי צעיר. רק בחטיבה באמת התחלתי להתאהב וכדומה".