רבים מאיתנו, שגדלו עם החשש הקבוע מפני הנטייה המינית השונה, ודאי זוכרים מה ההרגשה להתגנב למחלקת ההלבשה התחתונה לגברים ולהרוות את העיניים בחתיכים, או לאמץ ללב איזשהו מגזין עם תמונת סלב שעוררה כמה רגשות. לואיס סטייפל פתח אתגר בטוויטר שהזמין משתמשים לשתף בתמונות שהיו רגע מכונן בהיסטוריה הגאה שלהם. בפוסט המקורי שפרסם כתב לצד מאג-שוט של ג’ייק ג’ילנהול, “הומואים: האם יש דימוי שעושה לכם טריגר ברמות בגלל שהייתם כל כך בעניין שלו כשהייתם קטנים, וזה היה אסור ולא רציתם להתמודד עם הדחפים ההומואים שלכם, אבל פשוט לא יכולתם להסתכל הצידה???”.

בתמונה מסתכל קדימה ג’ייק ג’ילנהול הצעיר, בגופו הרזה והאתלטי ובמבט מחשמל, מתחת לגבות עבות ודרמטיות.

מתברר שהיו לא מעט אנשים, שמי שפתח את עיניהם באפלה הוא דייויד דוכובני בסדרת המדע בדיוני "תיקים באפלה", בייחוד הסצנה בה הוא מופיע בתחתונים אדומים בבד בעונה הראשונה.

לא מעט גילו שהם מעריצים את הצורה הגברית עם צילומו של מארק וולברג לקמפיין של קלווין קליין אי אז בשנות ה-90.

גיבורי על, אולי התגלמות הגבר החסון שיענה על תסביך הנסיכה שלהם, תפסו מקום מיוחד בקרב התשובות הרבות. למשל, כריס או’דונל מ"באטמן ורובין" (1997), או הכוכב שהתגלה כמספר אחד באתגר, כריס אוונס.

>> "להט"בים חשופים יותר לאובדנות בעקבות ההסגר"

>> בידוד גאה: 14 המלצות ללהט"בים לתקופת ההסגר

למעשה, אם נכליל את כל הדמויות נגלה שכל שהאחראים העיקריים לקיומם של הומואים בעולם הם גברים לבנים, בעלי קומה, בעלי לסת מרובעת ומבנה גוף אתלטי. או שאלו רק ההעדפות של משתמשי הטוויטר?