אב יחידני פנה לרשת החברתית רדיט כדי לברר את מה שמעט מדאיג אותו מאז שבנו יצא מהארון, האם התגובה שלו הייתה מספיק תומכת. בפוסט שהעלה מספר האב כי בנו בן ה-16 יצא מהארון בפניו לפני כמה חודשים. "אמרתי לו שאני אוהב אותו ושזה לא משנה לי", הוא משתף, "ושזה לא משנה לי יותר ממה הצבע האהוב עליו לדוגמה. תמיד היינו פתוחים לנושא הנטייה של אחרים, שאינה אמורה להוות עניין אלא לאותו אדם, אז אני די בטוח שהוא יודע שאני בסדר עם זה".

"השאלה שלי, וזה אולי מוזר, הייתכן שהתגובה שלי לא מספיקה?", האב ממשיך, "אני יודע שלצאת מהארון זה יכול להיות משהו חשוב בהרבה מקרים, ומפחיד. זה אומר שאני צריך לדבר איתו על זה יותר? אני יודע שזו שאלה מוזרה אבל הורים דואגים מסיבות מוזרות".

ברדיט שמחו לשמוע מהאב התומך, ומשתמשים הגיבו לו בתשובות תומכות. "הגישה השגרתית היא האידיאלית לדעתי", כותב אחד, "הזיכרון האהוב עלי מאבי היה כשישבנו בקניון וצפינו באנשים, והוא ניסה לבדוק את הגיי-דאר שלו ולאתר לי מחזרים. זה נשמע שהכל הולך מדהים”.

>> אדריכל, מורה ומטרידן סדרתי ברחבי תל אביב

>> "אני לא שופט את אמא שלי על ההומופוביה שלה"

מגיב אחר שיתף שקיבל תגובה דומה מאמו. “בכל הכנות, זו הייתה הקלה בשבילי, הייתי בערך בגיל של הבן שלך. היום בגיל 25 זה עדיין לא בעיה ומעולם לא היה. אז נראה לי שאתה פועל טוב”.

מגיב שלישי משתף, "קודם כל זה מקסים לראות כמה את מקבל את הבין שלך בדיוק כפי שהוא. זה כל מה שהוא רוצה. לא נראה לי שיש לך ממה לדאוג, אם אמרת שלא אכפת לך. רק תוודא שהוא יודע שאתה אוהב אותו באמת לא משנה אם הוא גיי סטרייט וכו’... תמשיך להיות אבא מדהים".

רק אחד אמר שהוא ציפה ליותר תגובה מהמשפחה: “הם גילו שאני הומו, כשהבאתי לילה אחד מישהו הביתה. המציאות הקשה היא, שממש רציתי דרמה, ולכן זה שלא היה להם אכפת היה הדבר הכי טוב שיכלו לעשות".