פראודר אנד לאודר: כבר כמה חודשים שאנחנו מחכים לרגע הזה וסוף סוף הוא הגיע. עכשיו אפשר להכריז בקולי קולות, ונשבעים שיש לנו צמרמורת מהתרגשות: מסיבת הגאווה המרכזית של האחד והיחיד די ג'יי עופר ניסים חוזרת - ובענק!

אז מה כבר אפשר לספר על האירוע? מסיבה הגאווה של עופר ניסים תתקיים כמיטב המסורת משעות אחה"צ ועד חצות ביום שבת, ה-26 ביוני, יום אחרי מצעד הגאווה בתל אביב. אחרי שנים בהם האירוע התקיים בגני התערוכה בתל אביב, השנה הוא יתקיים תחת כיפת השמיים בפארק הירקון, ואין ספק שעצם קיומה של המסיבה במרחב הפתוח הן חדשות נהדרות למעריצים.

הודעה משמחת נוספת היא שכל מגבלות הקורונה הוסרו, לכן במסיבה הענקית יוכלו לחגוג כ-16 אלף בליינים.  מכירת הכרטיסים תחל כבר ביום ראשון הקרוב. בנוסף, מי שרכשה כרטיסים למסיבת פורים (שבוטלה עקב מגפת הקורונה) תוכל לעשות שימוש בכרטיסים שבוטלו.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Offer Nissim (@offernissimofficial)

עופר ניסים יעלה על הבמה וישמח את הבליינים בסט מושקע והיסטרי עם הרבה להיטים חדשים, ועל הבמה יעלו לאורך המסיבה רשימה מפוארת במיוחד של פרפורמרים אדירים. מפיק האירוע שמעון שירזי מבטיח לנו שהשנה הם השקיעו יותר מאי פעם וחושף קצת פרטים על מה מחכה לנו. 

"עפרה עשתה השנה הרבה חומרים חדשים והפתיחה הולכת להיות מדהימה עם שיר חדש", סיפר לנו. "היא כל כך מתרגשת וכולנו מאוד מתרגשים. האווירה השנה תהיה דיסקו גלאם רוק במחווה למועדון המיתולוגי 'סטודיו 54' ויהיו כל כך הרבה הפתעות. אנחנו מתים כבר להתחבק ברחבה ביחד באירוע הגדול שיפתח את הקיץ לא רק בישראל אלא בעולם".

עופר ניסים הוא הדי ג'יי הישראלי המוכר ביותר בעולם. הוא זכה ארבע פעמים בתואר די ג'יי השנה של ישראל ויש לו מקום קבוע ומכובד ברשימת 100 הדי ג'ייז הכי טובים בעולם. הוא מופיע בעיקר בחו"ל ומרים בישראל ארבע מסיבות בכל שנה, ובקריירה המצליחה עבד עם האמנים הגדולים ביותר בישראל ובחו"ל, ביניהם מדונה, כריסטינה אגילרה, ברברה סטרייסנד, עפרה חזה, אייל גולן, עברי לידר ועוד רבים וטובים.

עופר ניסים (צילום: מיקה גורוביץ)
צילום: מיקה גורוביץ