גאווה
ניקו ומייקל (צילום: יוטיוב )
"אל תפסיקו להאמין באהבה, בגלל שיום אחד האהבה תמצא אתכם"
|
צילום: יוטיוב

שרירי הלב: הפתיע את בן זוגו בהצעת נישואים בחדר הכושר

ניקו מרטינה החליט לבקש את ידו של בן זוגו, כוכב הפורנו מייקל סינקלייר, במקום בו נפגשו לראשונה: חדר הכושר שלהם בסידני. "זו הייתה דרך להיות קולני בצורה מעט שונה – להיות מסוגל לצעוק לעולם עד כמה אני אוהב את מייק", מספר ניקו. צפו בהצעת הנישואים הרומנטית והשרירית

דרור בלילטי | mako גאווה | פורסם 07:00 21.12.16 

שנה גודל אות

מבחינתו של ניקו מרטינה, המקום המושלם לבקש את ידו של בן זוגו, כוכב הפורנו מייקל סינקלייר, הוא המקום בו נפגשו לראשונה: חדר הכושר שלהם בסידני. “אני אוהב לרקוד, אני מוחצן, ומבחינתי זו הייתה דרך להיות קולני בצורה מעט שונה – להיות מסוגל לצעוק לעולם עד כמה אני אוהב את מייק", הוא מספר.

>> תאלין חושפת: "אבא שלי היה תוקף אותי"

>> אתם בחרתם: 22 החבילות המדהימות שעשו את 2016

ניקו, בחור מסורתי, ביקש מהוריו של מייקל את ברכתם ומרגע שקיבל אותה החל לתכנן. “ידעתי שיהיה לי קשה לא לגלות את ההפתעה”, הוא אומר ולכן הגיע לאשת מקצוע שביחד עם קבוצת מחול וחודשיים של חזרות, הצליחו ליצור רגע קסום רומנטי ושרירי.

מרטינה מודה ששניהם היו בעבר במערכות יחסים ארוכות טווח: “עם מייק אני מרגיש נהדר והניצוץ לא כבה, הוא רק מתחזק וממשיך להתחזק מדי יום. שנינו מעוניינים במשפחה, ילדים ובעלי חיים, ואנחנו מוכנים לבנות חיים משותפים ביחד. התחלנו לאט והאהבה שלנו גדלה מיום ליום, עד שיום אחד הבנתי שזהו, זה האיש שאני רוצה לבלות איתו את שארית חיי".

הבחירה בשיר של ביונסה אינה מקרית, ניקו רוצה לשלוח מסר של אהבה שווה לעולם, Love is Love, לא משנה מאיזה מין. הוא מבקש למסור רק עוד דבר אחד קטן: “אל תפסיקו להאמין באהבה, בגלל שיום אחד האהבה תמצא אתכם".

>> מי הכדורגלן הישראלי שייצא מהארון ב-2017?

>> לא תנחשו באיזו מדינה צורכים הכי הרבה פורנו של גייז