משבר הקורונה התגנב אל תוך חייהם של זוג גאה מניו יורק והפך את שגרת יומם, בדומה למקומות רבים בעולם. גם תכניות החתונה של מיץ’ ובריאן התהפכו; הצעת הנישואים שהתרחשה על חוף הים לאור השמש, בקיץ האחרון, הייתה הבטחה לחתונה מדהימה שלא הגיעה. מיץ’ איבד כיוון לחלוטין כשהתחיל המשבר, מאחר שהוא עובד בעמותה שפועלת בתחום התרבות והאמנות. "הגענו למסקנה שזה הזמן להתחתן", מסביר מיץ’ בראיון למגזין פינק ניוז, "כדי שבמקרה הצורך, אוכל להיות מצורף לביטוח הבריאות של בריאן".

"בחמישי האחרון, הפרנו את הבידוד העצמי והלכנו לעירייה להוציא רישיון נישואים". עם רישיון הנישואים, כל מה שנותר להם הוא להשיג מוסמך לטקסי נישואים, שיוכל לחתן אותם ולשלוח את המסמכים הרשמיים לעירייה.

למרבה המזל, בריאן הכיר מישהו מהעבודה שיוכל לסדר אותם. חברו של בריאן ניהל את טקס החתונה, ממרחק תקני של שני מטר כמובן. לאחר מכן הגיעו חבריהם, זה אחר זה ולא בקבוצה, לצעוק להם ברכות מהרחוב.

>> "הקורונה עוזרת לי להעריך את זה עוד יותר"

>> בידוד גאה: 14 המלצות ללהט"בים לתקופת ההסגר

"דירת החדר שלנו לא הייתה המיקום שחלמנו עליו לחתונה, אבל היה טוב ושמחנו לקבל את התמיכה של כל מי שהיה באירוע", מוסיף מיץ’, "אנחנו מקווים לחגוג עם כולם ברגע שנוכל לצאת החוצה".

השניים תלו על סורגי מדרגות החירום שלט "נשואים טריים, עדיין בהסגר". "השלט על המדרגות זה שיא הניו-יורקיות", כותב אחד המגיבים מבין רבים בטוויטר שמסרו את אהבת לזוג, אם מתוך היכרות, ואם מתוך הוקרה על תרומתם למאגר החדשות הטובות המצומצם של ימי הקורונה.