השחקן הסקוטי דייויד פייזלי ("הולבי סיטי") השיק מעין קמפיין משלו בשם Thirs4Equality, ובו הוא מציע תמונות עירום בעבור כל הוכחה לתמיכה בהגדרה עצמית של טרנסג’נדר/ית וא-בינארי. זה עתה נסגר טופס ההתייעצות של הרשויות הסקוטיות בנוגע לשאלה, כיצד לחדש את הליכי ההכרה המגדרית של הרשויות. השחקן עודד את כל עוקביו לענות על הסקר, אפילו אם הם אינם מסקוטלנד. “כל עוקב שענה על הסקר, שישלח לי הוכחה ב-DM (הודעה פרטית באינסטגרם) ואחזיר לו DM עם תמונת עירום".

פייזלי זכה מיד למבול של תמונות מסך המאשרות את השתתפותם של העוקבים בסקר הממשלתי. פייזלי נוהג להשתמש בטוויטר שלו למען קידום הקהילה הטרנסית, וזו אינה הפעם הראשונה שהוא עושה זאת, אמנם זוהי אכן הפעם הראשונה שהוא מציע משהו בתמורה.

קבוצה פמיניסטית פרו-טרנסית הגיבה להצעה של השחקן וכתבה: "מוותרת על התמונות עירום”. פייזלי כיאה מיהר להגיב ולהבהיר את המצב: “אין דבר יותר גרוע מתמונות עירום שלא במקומן! אף אחד לא רוצה לראות כזה דבר! העירום הוא אופציונאלי, אבל לא כך צריך להיות שוויון!”.

>> אדריכל, מורה ומטרידן סדרתי ברחבי תל אביב

>> "אני לא שופט את אמא שלי על ההומופוביה שלה"

התקנה לרפורמה בהכרה מגדרית בסקוטלנד פתחה לדיון ציבורי חמש נקודות מפתח בדיון. ברפורמה המתוכננת, הכרה מגדרית מאת הרשויות תינתן למבקשים/ות ללא אישור מוועדה רפואית אלא על סמך הגדרה עצמית בלבד.

בנוסף, זמני ההמתנה בין אמורים להתקצר משנתיים למספר חודשים, ובמשאל מוסיפים לברר האם הציבור מעוניין להכיר במעמד מגדר שלישי, א-בינארי, ובזכות להכרה באופציה זו.