גאווה
רוג'רו פרדי  (צילום: יחסי ציבור)
פרדי וידיד. הייתם מתנגדים למרצה כזה?
|
צילום: יחסי ציבור

הסטודנטים גילו שהמרצה למתמטיקה שלהם הוא גם כוכב פורנו

סטודנטים איטלקים גילו שלמרצה שלהם למתמטיקה, רוג'רו פרדי, יש קריירה מפתיעה בעברו - לפני שהחל ללמד במוסד, כיכב בסרטי פורנו גאים בחברת ההפקות COLT תחת השם קארלו מאסי. "ידעתי שיקרה משהו במוקדם או במאוחר, אבל לא צפיתי שזה יהיה כל כך גדול. לא חשבתי שכל המדינה תדבר על זה", טוען בן ה-41 וממש לא מתנצל, "אני גאה בשתי הקריירות שלי"

דרור בלילטי | mako גאווה | פורסם 07:00 31.10.17 

שנה גודל אות

לא קשה לראות שרוג'רו פרדי אוהב ללכת למכון, וניכר שהוא גאה בגוף שפיתח לעצמו. אם במקרה חשבתם שעבודתו כמרצה ודוקטורנט למתמטיקה תאלץ אותו להצטנע, טעיתם. לקראת שנת הלימודים החדשה פרסם פרדי בפייסבוק סרטון, בו הוא מציג לראווה את שריריו וצוחק על כך שהוא מוכן למשרה החדשה בתור מרצה. הסטודנטים מצדם הביעו מוכנות גם הם, ושיתפו את הסרטון ברשתות החברתיות. צופה חד עין הסב את תשומת לבם לסרטוני ההארדקור של המרצה השרירן.

השמועה נפוצה במהירות, והמקרה הגיע עד לאתר החדשות "רפובליקה", מהגדולים באיטליה. פרדי בן ה-41 לא חשש להגיב לסקנדל: "חלק מהסטודנטים פרסמו תמונות מחיי הקודמים בתור שחקן פורנו. בכל הכנות, זה לא היה בדיוק סוד".

פרדי שאף לפצוח בקריירה כמהנדס, אולם השכר המועט והמחסור במקומות עבודה באיטליה אכזב אותו. "ואז הציעו לי להשתתף בסרט בחברת ההפקות COLT מקליפורניה. חשבתי למה לא? העבודה הזו רווחית יותר וזו קריירה הרבה יותר מבדרת", מספר פרדי שצילם לא מעט סרטים מאז תחת השם קארלו מאסי.

"ידעתי שיקרה משהו במוקדם או במאוחר, אבל לא צפיתי שזה יהיה כל כך גדול", מסביר פרדי שעובד בימים אלו על עבודת הדוקטורט שלו, "תיארתי לעצמי שמישהו יפרסם תמונות והסטודנטים ידברו על זה לזמן מה, אבל לא חשבתי שכל המדינה תדבר על זה". השערוריה המדומה הזו הותירה אותו מעט מופתע מתגובת הציבור, אבל עד כה נדמה שלאקדמיה לא מפריע עיסוקו הקודם.

>> ההיסטוריה הלהט"בית הסודית של האסלאם

>> 8 רגעים גאים ששינו את פני הטלוויזיה הישראלית

"אני גאה בשתי הקריירות שלי, שתיהן מייצגות חלקים באישיות שלי", הוא מכריז, "אני שמח שהעולם מחשיב אותי כגבר נאה, ואני שמח מאוד שהעולם מחשיב אותי לגבר חכם".

רוג'רו פרדי  (צילום: יחסי ציבור)
"שתי הקריירות שלי מייצגות חלקים באישיות שלי"
|
צילום: יחסי ציבור