הגיע הזמן להישאר בבית ולעשות את המקסימום בשביל האנושות. מדינות רבות נמצאות תחת סגר (חלקי או מוחלט), והמצב ברחבי העולם מייאש רבים. למרבה המזל, בהנהלת אתר הפורנו הפופולרי Pornhub החליטו לעזור בהגברת המורל העולמי, על ידי הצעת כל תוכן הפרימיום של האתר בחינם למשך ארבעת השבועות הקרובים, כדי לעזור לכולנו לעבור את הימים המבודדים האלה.

עד ה-23 באפריל, משתמשים בכל מקום בעולם יוכלו לגשת באופן חופשי ל-Pornhub Premium, שעולה בדרך כלל $9.99 לחודש, ומציע סרטונים למבוגרים באיכות HD ללא מודעות.

כל שעליך לעשות כדי לקבל גישה, הוא להתחייב לעשות את המאמץ שלך במאבק נגד נגיף הקורונה: או להצהיר שתבודד את עצמך, או אם אתה אחד מאלו שעדיין נאלצים לעזוב את הבית לעבודה, שתשמור על התרחקות חברתית ותשטוף ידיים לעיתים קרובות. קל.

בהצהרה של קורי פרייס, סגן נשיא Pornhub, נאמר כי "כמעט קרוב למיליארד אנשים מבודדים ברחבי העולם בגלל מגיפת הקורונה, חשוב שנושיט יד ונספק להם דרך מהנה להעביר את הזמן. אנו מציעים לאנשים תמריץ נוסף להישאר בבית ולשטח את הגרף".

>> "הקורונה עוזרת לי להעריך את זה עוד יותר"

>> בידוד גאה: 14 המלצות ללהט"בים לתקופת ההסגר

פורנו בחינם בבית אינו הדרך היחידה שבה Pornhub עוזר במהלך המשבר הנוכחי. האתר כבר הבטיח להקדיש 50,000 מסכות כירורגיות לעובדי שירות החירום בניו יורק. בנוסף, הם התחייבו לתת לשחקני פורנו מבוגרים 85 אחוז מהרווחים שהופקו מהסרטונים שלהם במשך כל חודש אפריל".

"כשמשבר אנושי עולמי קורה, על כולם לעבוד יחד כדי לתמוך בקהילה", מוסיף פרייס, "תמיד היינו קהילה עולמית, ואירחנו למעלה מ-130,000 שחקנים מכל פינות כדור הארץ. אנו עומדים לצד שחקני הפורנו שלנו, ונמשיך לעבוד על פרויקטים אחרים שיסייעו לקהילה בתקופה מאתגרת זו".