צעיר בן 25 נמצא אשם בידי בית המשפט בניסיון סחיטה באיומים. המקרה התרחש במחוז דבון באנגליה, שם לפי העדויות, בחור בן 25 בשם קירן ג’ורג’ ת’רלינג נפגש לראשונה עם הקורבן שלו בספטמבר 2018. קורבן מקרה הסחיטה הוא גבר מבוגר, גרוש עם ילדים ונכדים, שמשפחתו מעולם לא ידעה, ועודנה, על פעילותו המינית עם גברים. אחרי כמה מפגשים ספורים, איים ת’רלינג על האיש המבוגר כי אם לא יביא לו 400 ליש"ט, סכום לא גבוה במיוחד, הוא יתלה פוסטרים שיוציאו אותו מהארון באזור מגוריו.

כשהקורבן ניסה לדבר לליבו, העלה ת’רלינג את הסכום ל-600 ונתן לו הוראות היכן להשאיר לו את המעטפה עם המזומן.

הגבר המבוגר לא מיהר לתת את דמי הכופר, ובמקום זאת דיווח למשטרה. הוא הניח במקום מעטפה מלאה בנייר, ושם ארבו השוטרים לת’רלינג עד שנתפס. ת’רלינג טען שתכנן להשתמש בסכום הזה כדי לנסוע לחו"ל, שם לדבריו תכנן לשים קץ לחייו.

בבית המשפט נגזרו עליו שנתיים מאסר בפועל, עוד 20 חודשים מאסר על תנאי, 150 שעות עבודה לקהילה ו-25 יום במרכז שיקום, כל זאת בנוסף על צו שתיקה וצו הרחקה מהקורבן וקרוביו. השופט כתב בגזר הדין: "איימת לחשוף את המיניות שלו בצורה מחושבת שתגרום לו לחרדה והפחד הגדולים ביותר. עם הרקע המשפחתי שלו, גילוי כזה היה הופך את חייו בשלב יחסית מאוחר לחייו".

>> ביים את הסרט הכי פרובוקטיבי בהיסטוריה, ונרצח

>> 9 ספורטאים שיצאו מהארון ב-2020 (עד כה)

"הייסורים הפסיכולוגים שיכלו להתרחש כתוצאה מכך אינם ברי חישוב", כתב השופט, אך יחד עם זאת אמר שנכון לעתה גזר הדין מושהה, מאחר שת’רלינג התוודה והביע חרטה על מעשיו.