גאווה
זוג גייז (צילום: ShutterStock)
חופשת החלומות הפכה לחלום בלהות | צילום אילוסטרציה
|
צילום: ShutterStock

בני הזוג סוממו ונאנסו במהלך חופשתם בתאילנד

זוג גייז מאירלנד מספרים על איך סוממו ונאנסו בידי תוקפים אנונימיים במהלך חופשת החלומות שלהם בתאילנד: "שמו לנו סם אונס במשקאות. מאותה נקודה אני לא זוכר כלום. רק זמן רב אחרי הבנו שהותקפנו ונאנסנו". כשחזרו לחושיהם, לא זכו למענה מחברת הביטוח שלהם וכעת הם דורשים ממנה התנצלות שהפקירה אותם להתמודד עם כל האירוע בעצמם

דרור בלילטי | mako גאווה | פורסם 07:00 16.01.17 

שנה גודל אות

זו לא פעם ראשונה שהזוג יצא ביחד לנפוש בתאילנד. שמם של בני הזוג נאסר לפרסום, שניהם בני 33 מהעיר בלפסט בצפון אירלנד. "בלילה בו הותקפנו, בעלי ואני החלטנו לצאת לציין את השנה החדשה בדרינק. שתינו בירה במקום אחד ואז עברנו לבר אחר", מעיד אחד מהם, "בבר השני שמו לנו סם אונס במשקאות. מאותה נקודה אני לא זוכר כלום. רק זמן רב אחרי הבנו שהותקפנו ונאנסנו".

>> תתכוננו ליציאה מהארון המפתיעה של השנה 

>> "באתרי היכרויות ישר שואלים אותי על גודל האיבר שלי"

זו הפעם השישית שלהם בתאילנד, ומאז הם נשבעו שלא לחזור. מיד אחרי ההתקפה, כשחזרו לחושיהם, התקשרו לחברת הביטוח שתפנה אותם לבית חולים להיבדק למחלות מין ולקבל טיפול מונע. חמישה ימים הם חיכו לתשובה לאן לפנות, עד שהחליטו לפנות בעצמם לבית חולים, שבתורו העביר אותם למוסד פרטי שטען כי אינו מקבל כספים מחברת הביטוח שלהם.

את החופשה הזו שהפכה לסיוט, הם סיימו רק עשרה ימים אחרי התקיפה, ומשחזרו לאירלנד הם דורשים התנצלות מחברת הביטוח שלהם, שלדבריהם "הפקירה" אותם להתמודד עם כל האירוע בעצמם. מחברת הביטוח נמסר שהיא אינה הגוף המטפל באירועי חירום רפואיים, אך תבדוק את פרטי המקרה מול החברה המוסמכת לכך מטעמה.

>> "גם אם יהיה לו סטוץ מדהים, האהבה שלנו לא בסכנה"

>> המנצחת בקטגוריית 'המסיבה עם הכי פחות בגדים' בתל אביב