גאווה
קונצ'יטה וורסט זוכה באירוויזיון (צילום: Ragnar Singsaas, GettyImages IL)
"זה לא מזיז לי כשגברים מתחילים איתי כשאני קונצ'יטה"
|
צילום: Ragnar Singsaas, GettyImages IL

נתגעגע: האם דמותה של קונצ'יטה וורסט תמות בטרם עת?

אחרי הזכייה באירוויזיון 2014 ושנים של הופעות בכל אירוע גאווה אפשרי בעולם, האיש שמאחורי הדיווה המזוקנת, טום נויווירת', הכריז כי הוא מיצה את דמותה של קונצ'יטה עד תום ושחייה קרבים לקיצם. "כשאני בדראג אני לחלוטין לא מיני", הוא מצהיר. באינסטגרם הרשמי של קונצ'יטה כבר הובחנו סימנים למטמורפוזה הקרובה: "אני רוצה ליצור אישיות חדשה"

דרור בלילטי | mako גאווה | פורסם 07:00 20.02.17 

שנה גודל אות

האיש שמאחורי הדיווה המזוקנת זוכת האירוויזיון קונצ'יטה וורסט, הכריז בראיון לתקשורת הגרמנית שמבחינתו חייה של הדמות שיצר קרבים לקיצם. "זה לא מזיז לי כשגברים מתחילים איתי כשאני קונצ'יטה", הוא מעיד בצער, "כשאני בדראג אני לחלוטין לא מיני".

>> אנחנו יכולים לנחש באיזה סוג פורנו אתם צופים

>> "זה מתחיל בתירוץ: אני רק אעשה אף וחזה ואני אפסיק לעבוד"

אחרי הזכייה באירוויזיון 2014, שנים של הופעות בכל אירוע גאווה אפשרי ותהילה עולמית, טום נויווירת' מיצה את קונצ'יטה עד תום. "אני רוצה ליצור אישיות חדשה", הוא אומר ומסתייג שהאישיות החדשה לא תהיה בהכרח שלו עצמו. באינסטגרם של קונצ'יטה כבר הובחנו סימנים למטמורפוזה הקרובה; מלכת הדראג המפורסמת קיצרה את שיערה והחליפה את שמלות הערב בחליפות גברים אלגנטיות.


אין צורך לדאוג, קונצ'יטה וורסט לא תיפרד מאתנו מוקדם כל כך. בהמשך השנה צפוי להשתחרר אלבומה השני "קונצ'יטה", והיא כמובן תישאר ללוות אותו בצאתו. נויווירת' בינתיים מחפש כיצד לפתח את כישוריו ולהתקדם צעד נוסף בקריירה שלו כיוצר. “אני מחפש את הדבר בו אני טוב באמת", הוא מוסיף, “אני יכול לעשות קצת מכל דבר, וזו הבעיה. אני מחפש את עצמי".


thank you @alma_milcic i love the hairdo ❤❤❤ Color and Cut by @alex0moser

A post shared by conchita (@conchitawurst) on


>> "אצל כל אחד אפשר לזהות נזילות מינית מסוימת"

>> "תתעורר, בן הזוג שלך לא באמת רצוי במדינה שלנו"