מנחה הטלוויזיה והרדיו הגאה, אנדי כהן, שמככב מדי לילה בתכנית האירוח Watch What Happens Live ומשמש גם כמפיק בפועל של כל סדרות "עקרות בית אמיתיות", הודיע כי הוא נדבק בנגיף הקורונה לאחרונה. בפוסט בעמוד האינסטגרם שלו אמר המנחה בן ה-51 כי פירוש הדבר שתכנית הלייט נייט שלו תבוטל עד להודעה חדשה. "אחרי כמה ימים של בידוד עצמי, שבהם הרגשתי לא טוב, נמצאתי חיובי לנגיף הקורונה", כתב כהן ביום שישי (20.3) אחר הצהריים ל-3.7 מיליון העוקבים שלו.

"למרות שהרגשתי שאני יכול להתקדם ולצלם את התכנית מהבית", מסביר כהן, "אנחנו נאלצים לעצור הכל לעת עתה כדי שאוכל להתמקד בהחלמה".

>> "אני לא שופט את אמא שלי על ההומופוביה שלה"

>> "לא היה אחד באפליקציות שאמר לי שהוא חושש להיפגש"

"אני רוצה להודות לכל אנשי הרפואה שפועלים ללא לאות עבור כולנו, ומפצירים בכולם להישאר בבית ולדאוג לעצמם", הוא מוסיף.

בניו יורק פוסט ציינו שכהן פרסם תמונה בסוף חודש פברואר, בה נצפה בתמונה עם חבריו השחקנים שרה ג'סיקה פרקר ובעלה מת'יו ברודריק, ובשבוע שעבר התגלה כי גם אחותו של ברודריק חלתה גם היא בנגיף.

נאחל החלמה מהירה לכולם.

View this post on Instagram

Sending love and light to @bravoandy, who has tested positive for coronavirus ❤️ . The TV presenter and former Attitude Awards host said in a statement: “After a few days of self-quarantine and not feeling great, I have tested positive for coronavirus.” . Confirming his chat show #WatchWhatHappensLive has been put on hold, the father of one continued: “I want to thank all the medical professionals who are working tirelessly for all of us, and urge everybody to stay home and take care of themselves.” . Leave a message for Andy below in these anxiety-filled times. . @leighkeily for Attitude . #andycohen #wwhl #coronavirus #covid19 #lgbt #lgbtpride #pride #gay #bravo #realhousewives #gaycommunity

A post shared by Attitude Magazine (@attitudemag) on