גאווה
קורבן אונס. אילוסטרציה (צילום: Shutterstock)
"העדות שלה הייתה מחרידה לשמיעה" | אילוסטרציה
|
צילום: Shutterstock

אנס את בתו בת ה-16 - "כדי להוכיח לה שסקס עם גברים זה יותר טוב"

האב הבריטי שכפה יחסי מין על בתו הבכורה אחרי שיצאה מהארון בפניו, נשפט ל-21 שנות מאסר ונמצא אשם בשלושה מקרי אונס נוספים בשנות השמונים והתשעים. "החלטת לאנוס אותה כדי להוכיח לה שסקס עם גברים זה יותר טוב מעם נשים. האונס עירב השפלה וביזוי, והתוקף הראה עוינות ממשית אליה כלסבית", כתב השופט בהרשעתו

דרור בלילטי | mako גאווה | פורסם 07:00 07.03.17 

שנה גודל אות

אב בבריטניה כפה יחסי מין על בתו בת ה-16, אחרי שסיפרה לו שהיא לסבית. האב, שבית המשפט אסר לפרסם את שמו כדי להגן על זהות הנפגעות, התעלל מינית בבתו הבכורה במשך שנים קודם.

>> "ואז אבא שלי אמר לי רשמית: את לא הבת שלי"

>> הישראלי שנכנס לרשימת 100 הרווקים הגאים השווים בעולם

בשבוע שעבר נשפט האב המתעלל ל-21 שנות מאסר, ונמצא אשם בשלושה מקרי אונס נוספים בשנות השמונים והתשעים. בתחילה ניסה לטעון לחפותו, אך הוכח כאשם במקרי האונס ובתשעה אישומים נוספים של תקיפה מינית. את בתו הוא טיפח והעניק לה יחס מיוחד מאז שהייתה בת 11. לבסוף כשיצאה בפניו מהארון בגיל 16, תקף אותה והורשע.

כך כותב השופט אנדרו לוקהרט בהרשעתו: "הגבת בהפגנה אמיתית של זעם בלתי נשלט, החלטת לאנוס אותה כדי להוכיח לה שסקס עם גברים זה יותר טוב מעם נשים. העדות שלה הייתה מחרידה לשמיעה. האונס עירב השפלה וביזוי, והתוקף הראה עוינות ממשית אליה כלסבית".

בסיום המשפט פנה השופט אל התקשורת ושיבח את הנשים הנפגעות: “הקורבנות במקרה המזעזע הזה היו אמיצות ביותר לדבר, ולהבטיח שהמתעלל הזה יפגוש בצדק. כעת חיוני שהן יקבלו את התמיכה אותה הן צריכות להמשך חייהן. המקרה הזה יבטיח לשורדות התעללות שיקשיבו להן, לא משנה לפני כמה זמן זה קרה או מי היה התוקף. הן לא חייבות לסבול בדממה".

>> "לא נותרה עין אחת יבשה": החתונה הגאה של רז ויותם

>> "ההתעסקות האינסופית בשפיכה היא מקום שאני רוצה לעשות בו שינוי"