שחקן הפורנו כריסטופר סטיל, שהופיע במשך שנים בשם מייק דוֹזר, הורשע לפני חודש וחצי באונס קטין, ונשפט ל-17 שנות מאסר בפועל. בסוף השבוע שעבר, בתום משפט בגין שלוש עברות "מקיפות" לאונס, נגזרו עליו שמונה שנות מאסר נוספות.

סטיל והנער הכירו ב-2013, כשהנער היה בן 14 בלבד וסטיל בן 30, באמצעות האפליקציה Jack'd, אחת הזירות הפופולריות ביותר להיכרויות למטרת מין לגברים. לפי ממצאי החקירה, סטיל היה מודע לפחות באופן חלקי לכך שהנער (שכל פרטיו נשארו חסויים) הנו קטין, ואף אמר לו "אני אוהב את המאהבים שלי צעירים". למרות ההגבלות ההולכות והמתהדקות סביב תעשיית הפורנו האמריקאית לגבי שימוש והצגת מין מוגן בסרטים, סטיל נחשב למעין פעיל אנטי-קונדומים, והשתתף בסרטים בהם התבצע בעיקר מין לא מוגן. כיוון שהיה נשא HIV, הוא הואשם גם בגרימת סיכון ברשלנות, כיוון שהיה יכול להדביק את הנער, ששודל גם לקיים יחסי מין עם בן זוגו של סטיל.

גיל ההסכמה בארצות הברית נע בין 16 ל-18, בהתאם למדינה, ובדומה לחוק הישראלי, גם מגע מיני שהתבצע בהסכמה מתחת לגיל 16 נחשב לאונס. כיוון שסטיל נסע בין מדינות שונות כדי לפגוש את הנער, הוא נשפט והורשע פעמיים – בבית משפט פדרלי ובבית משפט מדינתי. בעדותו, האשים סטיל את ההשתתפות בסרטים פורנוגרפיים בהידרדרותו המוסרית, וכינה אותה "מפּלה". אולם המפלה הזו לא הביאה לסוף הפופולריות של סטיל, ובחשבון הטוויטר שלו ניתן לראות הודעות תמיכה רבות, ואף יש בו קישור לרכישת חולצות שנושאות את שם הבמה שלו, דוזר:
חולצות שנושאות את השם מייק דוזר