גאווה
לאונרדו ויירה (צילום: instagram)
לאונרדו ויירה."אי אפשר 'להאשים' אותי בהומוסקסואליות"
|
צילום: instagram

כוכב הטלנובלות שהוצא מהארון נלחם בהומופוביה

כוכב הטלנובלות הברזילאי לאונרדו ויירה, נתפס מתנשק עם גבר אחר והוצא מהארון בפומבי. בעקבות תגובות הנאצה ההומופוביות ברשת, השחקן בן ה-48 החליט לנצל את המעמד ולצאת נגד הומופוביה: "העובדה שאני גיי לא פגעה באף אחד אף פעם, אם מישהו סבל מזה, זה הייתי אני"

דרור בלילטי | mako גאווה | פורסם 07:00 18.01.17 

שנה גודל אות

מזה זמן רב שהסתובבו שמועות בנוגע לנטייתו המינית של לאונרדו ויירה, ששיחק במספר טלנובלות מצליחות בברזיל. השמועות לא קיבלו אישור רשמי ולא אוששו עד לפני כמה שבועות, שהדדי החתיך מהטלוויזיה נתפס במהלך נשיקה לוהטת עם גבר אחר.

>> תתכוננו ליציאה מהארון המפתיעה של השנה 

>> "באתרי היכרויות ישר שואלים אותי על גודל האיבר שלי"

חלק מהמעריצים בירכו אותו על יציאתו המפתיעה מהארון, ואילו קבוצה של טרולים זועמים שפכו את ארסם על השחקן בן ה-48 וקראו לו "חזיר", "זבל" והכריזו ש"העולם חסר תקנה".

#nofilter #riodejaneiro #felizaniversario #felizcumple #happybirthday Obrigado a todos por tanto carinho!

A photo posted by Leonardo Vieira (@leonardovieirator) on


בתגובה טען ויירה כי מעולם לא באמת "היה בארון", ושאפילו משפחתו הקתולית המסורתית יודעת על נטייתו המינית מזה עשורים ומקבל אותו על כל מה שהוא. מבחינתו התקרית הזו היא הזדמנות ליצור שינוי.

במכתב פתוח לתקשורת הוא כתב: "מעולם לא הרגשתי כמו פושע, או שאפשר ל'האשים' אותי בהומוסקסואליות. העובדה שאני גיי לא פגעה באף אחד אף פעם, אם מישהו סבל מזה, זה הייתי אני. להיות בן/בת אדם עם אופי טוב – כנות, נאמנות, נימוס, אדיבות, ונדיבות ותכונות אחרות – חשוב הרבה יותר מאשר את מי אתה מנשק ולמי אתה נמשך מינית, לא משנה אם גבר או אישה".

Dia de banho. ##dogslover #instadog

A photo posted by Leonardo Vieira (@leonardovieirator) on


>> "גם אם יהיה לו סטוץ מדהים, האהבה שלנו לא בסכנה"

>> המנצחת בקטגוריית 'המסיבה עם הכי פחות בגדים' בתל אביב