גאווה
טטיאנה לוזאנו פריירה ובנה איטברלי (צילום: מתוך פייסבוק)
טטיאנה ובנה איטברלי. אמא מהגיהנום
|
צילום: מתוך פייסבוק

אם דקרה את בנה למוות - רק בגלל שהיה גיי

טטיאנה לוזאנו פריירה בת ה-32, חזרה יחד עם בנה איטברלי לוזאנו לביתם בברזיל אחרי ויכוח סוער, שם חיכו להם שני גברים שהתנפלו עליו. בחקירתה הודתה שהיא שכרה אותם למטרה זו בדיוק. היא ציוותה עליהם להרוג אותו וכשסירבו לה, לקחה סכין מטבח ודקרה את בנה למוות. אביו החורג של הנער סייע לה לשרוף את גופתו כדי להיפטר מהראיות

דרור בלילטי | mako גאווה | פורסם 07:00 19.01.17 

שנה גודל אות

תקופת החגים יכולה להביא איתה אינטריגות משפחתיות, אבל המקרה הזה מרחיק הרבה מעבר למזעזע. ערב חג המולד האחרון בברזיל, אם דקרה את בנה בסכין מטבח בגלל נטייתו המינית.

>> תתכוננו ליציאה מהארון המפתיעה של השנה 

>> "באתרי היכרויות ישר שואלים אותי על גודל האיבר שלי"

טטיאנה לוזאנו פריירה בת ה-32, חזרה יחד עם בנה איטברלי לוזאנו לביתם אחרי ויכוח סוער בין השניים. מרגע שנכנסו הביתה, שני גברים התנפלו על בנה. בחקירתה היא הודתה שהיא שכרה את שני הגברים למטרה זו בדיוק.

טטיאנה לוזאנו פריירה ובנה איטברלי (צילום: מתוך פייסבוק)
אין אהבה בעולם כמו אהבה של אמא?
|
צילום: מתוך פייסבוק
תכניתה המקורית הייתה לתקוף אותו לשם הזעזוע בלבד, לשם כך שכרה שני גברים לעזרתה. במהלך המכות האם שינתה את דעתה וציוותה עליהם להרוג את בנה. משסירבו לה, לקחה סכין מטבח ודקרה את בנה למוות. האם התוקפת נפטרה מגופת בנה בשדה והעלתה אותה באש, בעלה, אביו החורג של הנער, סייע לה בדרכה להיפטר מהראיות.

החקירה החלה רק ב-7 לינואר ומאז המשטרה חושפת פרטים נוספים מטרידים במשטרה. בני המשפחה האחרים והשכנים ידעו כל הזמן שפריירה מסרבת לקבל את בנה ומתנכרת לו, אבל אף אחד לא העלה על דעתו שזה יגמר ברצח.

ארגון GGB מדווח כי בשנת 2016 נרצחו 216 להט"בים, והספירה לא כוללת מקרים של היעלמות והתאבדות. בברזיל הומופוביה אינה נחשבת פשע שנאה, ולטענתם המשטרה אינה מטפלת כראוי בפניות על אלימות כנגד להט"בים.

>> "גם אם יהיה לו סטוץ מדהים, האהבה שלנו לא בסכנה"

>> המנצחת בקטגוריית 'המסיבה עם הכי פחות בגדים' בתל אביב