גאווה
סמי הכבאי  (צילום: טוויטר)
הכבאי שתקע אותי
|
צילום: טוויטר

סמי הכבאי מציג "סצנת סקס הומואית" שהוציאה את ההורים מכליהם

הורים רבים פרסמו ברשת פוסטים מודאגים מ"סצנת הסקס ההומואית" בסדרת הילדים הפופולרית "סמי הכבאי". הסצנה כמובן לא הייתה מינית כלל, ראש התחנה סטיל רק מנסה לשחרר את אלביס הכבאי מהכיסא, אבל הורים רבים מצאו בה רמיזות עבות למה שהיה יכול להיחשב כפורנוגרפיה לגייז. האם היוצרים חצו את הגבול? צפו ותחליטו בעצמכם

דרור בלילטי | mako גאווה | פורסם 07:00 05.12.17 

שנה גודל אות

הורים מרחבי האינטרנט חלקו את הרגע הזה, בו צפו עם ילדיהם בסדרת האנימציה הפופולרית לילדים, "סמי הכבאי", ונדהמו לגלות את מה שנראה לטענתם כמו "סצנת סקס הומואית". הסצנה כמובן לא הייתה מינית כלל, אבל הורים רבים מצאו בה רמיזות עבות למה שהיה יכול להיחשב כפורנוגרפיה לגייז. בסרטון בן 7 השניות ניתן לראות את הכבאי אלביס "מקבל מאחור" מראש התחנה סטיל.

נניח לרגע את הנסיבות שהובילו למקרה, כל סיטואציה מוזרה שמערבת כבאים, בטח עם שמות כמו "ראש התחנה סטיל", מציתה את הדמיון שלנו בלהבה. אבל בחזרה למציאות, מסתבר שהכבאי אלביס נדבק לכיסא, ומה שסטיל עושה לחלקו האחורי, אינו אלא ניסיון לשחרר אותו מהכיסא שדבק באחוריו.

הורה אחד צייץ: "הילדים שלי צפו בסמי הכבאי, ואז קרה הדבר הזה". אמא אחרת שיתפה בהתלהבות המשותפת שלה ושל בנה מהסצנה, “צפיתי בפרק עם בני שנקרע מצחוק מהכבאי שנתקע בכיסא, בעוד אני צחקתי מאיך שזה נראה".

>> "בזכות ה-PrEP אני מרגיש אחראי על עצמי"

>> "הקונדום נקרע והוא גמר בפנים - ואז זה קרה"

הסצנה הופצה ברשתות החברתיות לשמחת ההורים, שמצאו עניין מחדש בסדרת הילדים "סמי הכבאי", ששעות של קריאה וצפייה מחודשת באותם הפרקים בטח כבר העבירה אותם על דעתם. איך קרה שאלביס נדבק לכיסא? והאם התנהגותו הבלתי הולמת של מנהל התחנה מסתירה מאחוריה בעיות חמורות יותר?