סטפן טיילור, גבר מליברפול, נידון לשלוש שנות מאסר אחרי שדקר גבר איתו קיים יחסי מין 12 פעמים. טיילור הכיר את הקורבן במסיבה שנערכה בבית של חבר ביוני שנה שעברה, אז הציג את עצמו בשם "טייסון". החבר המשותף סיפר אז לקורבן, ששמו לא הותר לפרסום, כי טיילור הטרוסקסואל. 

למרות זאת, מאוחר יותר באותו הלילה טיילור יצר קשר עם הקורבן והזמין אותו לדירתו. אחרי שהגיע, השניים התחילו לשתות ולפתע טיילור אחז באיבר המין של הקורבן. על פי עדותו של הקורבן בבית המשפט הוא הופתע מהאקט. טיילור אז אמר לו "אתה לא רוצה קצת כיף", לזה ענה הקורבן: "אתה סטרייט, אני הומו". 

בשלב מאוחר יותר, טיילור אחז שוב באיבר מינו של הקורבן ונישק אותו. הוא החל לבצע בו מין אוראלי והשניים הלכו למיטה בדירה, שם המשיכו באקט המיני. הקורבן סירב לקיים יחסי מין בדרך מסוימת והם שבו לסלון. טיילור זעם לאחר שהקורבן סירב לבצע מין אוראלי והחל לדקור את הקורבן בחזה עם סכין מטבח, בזמן שהוא צועק "אני לא הומו". הוא אחז את איבר מינו פעם נוספת ב"לחיצה כואבת וקשה", ודקר את הקורבן פעם נוספת בצוואר. 

סכין מגואלת בדם (צילום: shutterstock | Hajrudin Hodzic)
אילוסטרציה |צילום: shutterstock | Hajrudin Hodzic

על פי דבריו של התובע ניל ביסאריה, טיילור המשיך לדקור את הקורבן בזמן שזה ניסה לברוח. הקורבן הצליח להכות את טיילור בראשו, אך זה החל לחנוק אותו עד שכמעט איבד את הכרתו. הקורבן התחנן לאורך כל הדרך מהתוקף לחדול וביקש להזמין אמבולנס. המאבק בין השניים יצא מגבולות הדירה אל חדר המדרגות, שם הצליח הקורבן בשארית כוחותיו להכניס את טיילור ולתפוס את הסכין. 

טיילור ברח מזירת האירוע והקורבן הזעיק עזרה. כוחות משטרה מצאו אותו מתבוסס בדמו ובהמשך עצרו את טיילור, אחרי שהגיעו דיווחים על גבר עירום המשוטט ברחובות. הקורבן פונה לקבלת טיפול רפואי וסבל מחתכים עמוקים בפנים, בצוואר, בחזה ובבית השחי, בנוסף לשברים ברגלו הימנית. 

"אני מרגיש שלעולם לא אהיה אותו הדבר", אמר הקורבן בהצהרה, "מה שסטפן טיילור עשה לי שבר אותי פיזית ורגשית". עוד אמר כי מאז התקרית הוא סובל מבעיות שינה, דיכאון ופוסט טראומה. כמו כן, הוא אינו מסוגל לשוב לעבודתו ולכן עזב את דירתו. הקורבן אמר כי הוא מקווה שטיילור מבין את חומרת מעשיו, אך התוקף טען בפני המשטרה כי "אני לא עשיתי את זה". 

"אחרי שהקורבן סירב לך, איבדת עשתונות ותקפת אותו בצורה חמורה", פסק השופט גארט ביירן. "חלק ממעשייך היו מונעים מהומופוביה, בהתחשב במילים המיוחסות לך על ידי הקורבן". למרות השתלשלות האירועים המחרידה, השופט מצא את טיילור אשם בפציעת הקורבן, אך לא בכוונת תחילה.