יותר מעשור אחרי שלהקת "וואן דיירקשן" התפרקה, חבר הלהקה לשעבר לואי טומלינסון מגיב על השמועות על "הרומן האסור" עם הארי סטיילס בראיון למגזין הברזילאי G1: "הבנתי את זה לפני שנים, אין שום דבר שאני יכול לומר או לעשות כדי להוריד את המאמינים מהקונספירציה הזאת. "לא היה שום דבר 'אמיתי', אם אני יכול להשתמש במילה הזאת".

אם אתם לא בקיאים בדיוק בקונספירציית הרומן בין יוצאי להקת הבנים האגדית, שגם נקראה ע"י קהל המעריצים Larry (הלחם בין 'לואי' ו'הארי'), אז יכול להיות שפשוט לא הייתם מחוברים לאינטרנט באמצע העשור הקודם.

השמועות על הרומן בין חברי הלהקה ריחפו מאז שהלהקה נוצרה ב"אקס פקטור" הבריטי. אך כבר בשנת 2016 הקונספירציה על הרומן הגיעה לרמה חדשה של טירוף – מה שגרם לטומלינסון לחסום את המינוח "לארי" בתגובות בעמוד האינסטגרם שלו.

כולנו בעד רומנים להט"ביים, אבל כמה מחסידי תנועת ה"לארי" לקחו את האובססיה לקצה, יצרו סרטוני מחווה לזוג המפוברק, יצירות אמנות מבוססות על הרומן, ואפילו פאנפיקים (יצירות ספרותיות) שמבוססות על סיפור "הרומן הגאה" של סטיילס וטומלינסון. הם גם הצליחו לעקוף את החסימה ע"י כתיבת השם "לארי" בווריאנטים שונים (כמו Lerry או Larrry). 

לואי טומלינסון והארי סטיילס (צילום: מתוך instagram)
לואי טומלינסון והארי סטיילס|צילום: מתוך instagram

אך כנראה שכל הצעדים של טומלינסון להעלים את הנושא הזה מפני האדמה לא עזרו, כי 8 שנים לאחר מכן, הוא עדיין צריך להגיב לאותן השמועות. "הם כל כך בטוחים שהדבר שהם מאמינים בו זו האמת, שהם לא מוכנים לראות את האמת כפי שהיא, זה כן קצת מעצבן אותי", הוא הודה. "אבל זה גם טבע העבודה, אני מניח".

זוהי לא הפעם הראשונה שהוא נאלץ לדבר על השמועות. לצהובון הבריטי The Sun הוא אמר שהשמועות היו "לא מכבדות" כלפי בת זוגו באותה התקופה. "בחיים לא נשאלתי לגבי זה ישירות. זה דבר מצחיק. זה סוג של קרה באופן טבעי לי ולהארי כי כמות מסוימת של מעריצים יצרה את הקונספירציה הזאת. כשזה יצא לראשונה הייתי עם אלינור, וזה קצת הרגיש לא מכבד כלפיה", הוא סיפר דאז בראיון מצולם שנמחק.

"אני מאוד מגונן בדברים כאלו, כשזה על האנשים שאני אוהב. אז זה יצר אטמוספירה בין שנינו שכולם הסתכלו על כל דבר שעשינו. זה גרם לכל דבר להרגיש טיפה פחות נגיש", הוסיף הזמר.