לפני מספר ימים עלה בחנות הגיימינג הדיגיטלית הבינלאומית Steam (סטים) משחק מחשב חדש הנושא את הכותרת Watch Your Ass (תשמור על התחת שלך) וכולל עלילת משחק משונה ביותר: "חבר הקונגרס אולג מיזולין הוא הומופוב מושבע. הוא מציע חוק לאסור את כל ההומואים בכל הארץ, ומתווכח עם אחד מהם במגרש החניה ומספר לו על תוכניותיו המרושעות. האורות כבים ועכשיו ישבנו של חבר הקונגרס בסכנת חיים". 

עוד כתבות בגאווה >> 

צפו בהופעה שריגשה את בני משפחות החטופים
העונש המוגזם שעלול לקבל אמן שהופיע בדמות ישו
המחזה השנוי במחלוקת שהולך לעצבן את הבריטים

במשחק עצמו, שעולה 18.5 שקלים ומוגדר בתור משחק אימה, מגלם השחקן את חבר הקונגרס, והמטרה שלו היא למצוא בחניון טיוטות חוק לחתום עליהן, זאת בזמן שהוא בורח מגבר הומו שרודף אחריו בניסיון לאנוס אותו. 

"סיפור כזה יכול לקרות לכל חבר קונגרס", נכתב בתיאור המשחק על ידי סטודיו "קריפי-היפי" שיצר את המשחק. "צלול לעולם המסויט של גברים שריריים ושונאיהם, שבמקום להגיע להסכמה ולאהוב, נלחמים ומסמנים טריטוריה. או שתמצא טיוטות חוק ותחתום עליהם, או שגבר הומו כועס ימצא אותך. המיקומים של הפתקים משתנים כל הזמן והאזורים שבהם יתפסו אתכם הולכים ומתרבים מדי דקה. ואפילו מפתח המשחק לא יודע היכן טמונה הסכנה. אתם תרגישו כמו הומופוב אמיתי ותנסו להרוס את חייהם של מיעוטים"._OBJ

הסטודיו שיצר את המשחק, "קריפי-היפי", הדגיש כי "כל השמות והאירועים בדויים, וכל דמיון למציאות הוא רק צירוף מקרים מצער". ככל הנראה, צירוף המקרים המצער קשור בצורה כזאת או אחרת לחברת הסנאט הרוסי לשעבר, ילנה מיזולינה, אשר אחראית לחוק "התעמולה ההומוסקסואלית" הרוסי שאושר בשנת 2013 וסימן את תחילת הרדיפה של רשויות החוק במדינה נגד הקהילה הגאה.