נדירות הפעמים בהן נצפתה מלניה טראמפ לצד בעלה במהלך הקמפיין לנשיאות, וגם כשהיא עושה את זה לא ברור אם היא באמת רוצה להיות שם או לא. אבל עכשיו, אשת הנשיא לשעבר מצאה משהו שבאמת מדבר אל ליבה, כי היא הולכת לארח בביתה, בית הנופש "מאר-א-לאגו" בפאלם ביץ', אירוע מרכזי ראשון בקמפיין. 

עוד כתבות בגאווה >> 

להט"ב נרדפים על ידי חמאס? "אמירה הומופובית"
משטרת סקוטלנד מגיבה לציוץ של ג'יי קיי רולינג 
"אף פעם לא שמענו על לסביות שעשו את זה"

על פי הדיווחים מלניה תקיים ב-20 באפריל אירוע גיוס כספים עבור ארגון הלהט"ב הרפובליקני "לוג קאבין רפובליקנס", ארגון ותיק שפועל מתוך המפלגה הרפובליקנית, דוגל בשוויון זכויות לכל תושבי ארצות הברית ופועל למען זכויות להט"ב במדינה. הארגון נוסד ב-1977 כדי להילחם ביוזמת ריגס, ניסיון לאסור על הומואים ללמד בבתי ספר ציבוריים, ושמו של הארגון קורץ לנשיא אברהם לינקולן, שגדל בבקתת עץ והמסע שלו משם לבית הלבן נתפש בציבור כמעורר השראה על שוויון והזדמנויות. 

על פי העיתון פוליטיקו, מלניה נמצאת בקשר קרוב עם הארגון, ובארוחת ערב שהארגון ערך במאר-א-לאגו בעבר היא הייתה לאורחת הקרוב וזכתה בפרס הוקרה. כעת היא הולכת לארח אירוע גיוס כספים עבור הארגון, וזו תהיה הופעה נדירה בקמפיין, שכן מאז הוא החל היא נראתה לצד טראמפ רק פעמיים. בפעם האחרונה היא נצפתה כשהיא ובעלה הצביעו בפריימריז בפלורידה בחודש שעבר, אז גם נשאלה אם היא מתכננת להופיע באירועים נוספים וענתה "הישארו מעודכנים", מה שכמובן הפך לרגע ויראלי משעשע.

מספר מקורות רמזו מספר פעמים כי אשת הנשיא לשעבר לא רוצה להקדיש זמן ואנרגיה כדי לעזור לדונלד להיבחר לנשיאות פעם נוספת, ומקורב ציין בשיחה עם CNN ש"זו החלטה שלה כמה או כמה מעט היא תהיה בקמפיין". מספר מאמרים שפורסמו בארה"ב טענו שמלניה מנסה להימנע מבעלה בכל מחיר, גם אם האירוע הוא מסיבת ניצחון של טראמפ במאר-א-לאגו - הבית שלה. 

כשברקע אווירה עוינת ללהט"ב בארה"ב הבחירה והטיימינג של מלניה לארח את האירוע המדובר עשויים להיות מסר ברור לבעלה, משום שהדבר מתרחש זמן קצר אחרי שטראמפ התבטא מספר פעמים נגד הקהילה הטרנסית, בעיקר סביב העובדה כי יום הנראות הטרנסי צוין, במקרה לגמרי, בחג הפסחא. בין היתר, טראמפ הבטיח כי אם ייבחר הוא יקצץ במימון פדרלי לבתי ספר שמקדמים לדבריו "טירוף טרנסג'נדרי" ואף ייסד את "יום הנראות הנוצרי", כי אם משהו חסר לנוצרים זו נראות.  

מלניה טראמפ (צילום: Drew Angerer, GettyImages)
דונלד ומלניה טראמפ|צילום: Drew Angerer, GettyImages