אירוע ביזארי בעצרת בחירות בארצות הברית: מארק רובינסון, המועמד הרפובליקני לתפקיד המושל של צפון קרוליינה, נאם בפניי בוחרים פוטנציאליים בעצרת פוליטית במדינה, כשלפתע אחד מתומכיו הופיע עם חמור צבוע בצבעי הקשת, מתוך מטרה "להתבדח" על חשבונה של הקהילה הטרנסג'נדרית. התומך של רובינסון הגדיל לעשות ואף הדביק קרן על ראשו של החמור, אותו הוא הציג בפני הקהל שנכח במקום ושאג מצחוק. 

"הבדיחה" של התומך הייתה שמדובר בדמות "חד הקרן המגדרי", בה נעשה לעיתים שימוש כדי להסביר אוצר מילים של זהויות מיניות להט"ביות. רובינסון עצמו התלונן על הדמות בוועידה הרפובליקנית של צפון קרוליינה ב-2021, לאחר שנחשף בפעם הראשונה לדמות ברשת. "חשבתי לעצמי שזה לא חד קרן, זה חמור שצבעו אותו", הוא אמר אז בלעג על הקהילה הטרנסג'נדרית. "אתם יכולים להלביש חמור, אבל אם תבדקו את ה-DNA תגלו שזה חמור". עוד הוסיף רובינסון אז כי להט"ב הם "שטניים" והאשים אותם בכפיית דעותיהם על ילדים. 

התומך של המועמד הרפובליקני כנראה לא הצליח לשכוח את אותו נאום, והחליט להופיע עם חמור צבוע בצבעי הגאווה באירוע התמיכה בו. "מצאת את הדבר הזה!", נשמע בסרטון שהופץ ברשת רובינסון צועק לתומך, שמוביל את החמור המסכן. "באיזה גיהנום דמוקרטי מצאת את הדבר הזה? אני מבטיח לספר את הסיפור מאחורי החמור מאוחר יותר, אני לא מאמין איזו השפעה באמת הייתה לסיפור הזה". 

לרובינסון יש היסטוריה עשירה של אמירות אנטי-להט"ביות, והדבר מודגש יותר ויותר ככל שהבחירות בנובמבר מתקרבות. לאורך השנים הוא השווה בין להט"ב לפדופילים, יצא נגד אירועי דראג וטען כי גופם של טרנסג'נדרים מבזה: "לא אכפת לי כמה אתה חותך את עצמך, מסמם את עצמך ומתלבש, אתה עדיין או גבר או אישה". במרץ 2023 הוא הכריז שאלוהים ברא אותו כדי להילחם נגד להט"ב, והוסיף "זה מחליא אותי כל פעם שאני רואה כנסייה שבוחרת להניף את דגל הקשת הזה. זו יריקה ישירה בפניו של אלוהים הכל יכול". ב-2017 הוא כתב בפייסבוק ש"אי אפשר לאהוב את אלוהים ולתמוך באג'נדה הומוסקסואלית".

אלו לא ההתבטאויות היחידות שלו נגד להט"ב, אבל בוודאי לא תופתעו לשמוע שבחודשים האחרונים רובינסון הואשם בהכחשת שואה. "השטויות האלה לגבי היטלר, שהוא פירק מנשקם מיליונים של יהודים ואז הוביל אותם למחנות ריכוז - זו ערימה של שטויות", הוא כתב בפוסט שפורסם בפייסבוק. לאחר מכן, צוות הקמפיין שלו אמר כי רובינסון מעולם לא התכוון להטיל ספק בשואה.