מלכת הדראג שאנג'לה, שכיכבה בתוכנית הריאליטי המצליחה "המרוץ לדראג של רופול" והייתה אחת המנחות בתוכנית We're Here, נעלמה בשבועות האחרונים מהרשתות החברתיות, זאת בעקבות תחקיר מגזין "רולינג סטון" שבו פורסמו חמש עדויות חדשות נגדה על אונס ותקיפה מינית

כזכור, תחקיר "רולינג סטון" חשף מספר עדויות החולקות מספר קווי דמיון, בכולן מסופר סיפור על גברים צעירים ששתו אלכוהול עם דריוס ג'רמי פירס, המגלם את דמותה של שאנג'לה, עד שאיבדו הכרה או לא יכלו לתת הסכמה מלאה ומודעת ליחסי מין. פירס הודה שנפגש עם ארבעה מתוך חמשת המאשימים אך הכחיש את הטענות לאונס. עוד הוא טען כי העדויות של הגברים לא מגובות באף ראייה ומאז הפרסום הוא שמר על שתיקה יחסית ונעדר מהרשתות החברתיות. 

עוד כתבות בגאווה >> 

להט"ב נרדפים על ידי חמאס? "אמירה הומופובית"
משטרת סקוטלנד מגיבה לציוץ של ג'יי קיי רולינג 
"אף פעם לא שמענו על לסביות שעשו את זה"

במהלך סוף השבוע האחרון, כמעט שלושה שבועות לאחר פרסום העדויות, פירס בן ה-42 שבר שתיקה ופרסם באינסטגרם תמונה משותפת עם אמא שלו, לצד טקסט שבו הודעה לה על תמיכתה. "מתרכז באור", כתב פירס. "אני אסיר תודה עבורך, אמא, ועל החברים, המשפחה, המנטורים שלי, האמונה שלי ואנשים אמיתיים ברחבי העולם שעוזרים להרים את רוחי דרך הטירוף. תמיד אמרתי לכולכם לעולם לא לוותר ואני מבטיח שגם אני לא - לא משנה מה". 

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם
 
 
 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Shangela (DJ)‎‏ (@‏‎itsshangela‎‏)‎‏

פירס פרסם לאחר מכן תמונה נוספת בסטורי, שבה הוא נראה עונד צמיד עם המילה "הללו", אחד הפריטים הראשונים שהחל למכור בהשראת דמות הדראג שלו. "לוקח את זה לאן שהכל התחיל", הוא כתב לצד התמונה. "חוגג את פריט המרצ'נדייז הראשון שלי היום, שנמכר בערך ב-2011. אם יש לכם אחד כזה, יש לכם חתיכה ממני ומההיסטוריה שלי. אוהב אתכם". 

זו הפעם השנייה שעולות נגד פירס תלונות על אונס. התלונה הראשונה נגד פירס צפה בשנה שעברה, אז דניאל מקגריגל, שהיה עוזר הפקה בתוכנית הדוקו "אנחנו כאן", טען כי פירס סיפק לו משקאות, ואחרי שהוא השתכר כל כך שהוא "הקיא", הוא התעורר ומצא את פירס "מתחכך" בו ומנסה לחדור אליו, תוך כדי שהוא אומר "אני יודע שאתה רוצה את זה והולך לקבל את זה". התביעה הגיעה לאחר שעוזר ההפקה הגיש תלונה נגד הכוכב במשטרת לואיזיאנה, אך היא הוכרעה מחוץ לבית המשפט בפברואר האחרון ונדחתה.