גאווה
לוח השנה של meat  (צילום: טוויטר)
"לראות גברים עם ראש על הכתפיים בצורה מרימה וסקסית זה תמיד חשוב"
|
צילום: טוויטר

"רציתי להוכיח שאפשר להיות שעיר, עם כרס, ועדיין להיות סקסי"

האם זה מה שעובר לכם בראש כשאתם חושבים על בחורים עם גוף "רגיל"? הפנזין הלונדוני הגאה meat קיבץ את הבחורים האלו ללוח שנה לוהט שמציג "גברים רגילים", כדי להראות לעולם שאפשר להיות סקסי גם בלי ללכת למכון: "כולם צריכים להצטלם ל-meat, לא כדי להיות מישהו אחר, אלא כדי לקחת בעלות על מה שיש לך ולהראות לעולם כמה יפה ומהמם אתה באמת"

דרור בלילטי | mako גאווה | פורסם 07:00 12.12.17 

שנה גודל אות

הפנזין הלונדוני meat מציג לוח שנה לוהט בכיכובם של "גברים רגילים". המגזין יוצא נגד סטריאוטיפים של יופי בקהילה ההומואית, וחשוב יותר, נגד הבושה המקיפה מאפיינים גופניים מסוימים. הדוגמנים, אנשים שלא עברו באף סוכנות דוגמנות בחייהם, פשטו את הבגדים והציגו את הצד הסקסי שלהם למצלמה למען קבלה של צורות השונות מאידאל היופי, ונפוצות הרבה יותר.

עורך ומייסד הפנזין הגאה, אדריאן לורי, קיבץ את הבחורים הללו כדי להראות לעולם שזה בסדר גמור להיות סקסי גם בלי ללכת למכון, ולציין את החשיבות שטמונה בלהיות מאושר מהגוף שלך.

דוגמן השער פרננדו, מר ספטמבר, הוא בחור די מוצק עם עבודה במשאבי אנוש. "חשבתי שלא יבחרו בי בגלל איך שאני נראה", הוא טוען, "רציתי להוכיח שאפשר להיות שעיר, עם כרס, ועדיין להיות סקסי". מר אוגוסט, דווין, מוסיף: "זה תמיד מעניין בעיני לראות ייצוג רחב יותר של גברים בפין-אפ. לראות גברים עם ראש על הכתפיים בצורה מרימה וסקסית זה תמיד חשוב".

>> "אף פעם לא הייתי בארון, גם אשתי ידעה"

>> "יצאתי הרבה למסיבות גייז - עד שזה קרה"

"כולם צריכים להצטלם ל-meat", מציע דווין, "לא כדי להיות מישהו אחר, אלא כדי לקחת בעלות על מה שיש לך ולהראות לעולם כמה יפה ומהמם אתה באמת".