לג'יזל לזראטו, וידאו-בלוגרית של טיפוח ויופי, חיה את החיים שהלוואי על כולנו לחיות. בעצם, זה לא לגמרי הוגן לסכם את פועלה של לזראטו כווידאו-בלוגרית בלבד. תחת שם הבמה ג'יג'י גורג'ס, לזראטו מחזיקה יותר משני מיליון משתמשים רשומים ביוטיוב ועוד שני מיליון עוקבים באינסטגרם. העוקבים האלה מלווים את גורג'ס בשבע השנים האחרונות לא רק במסע למציאת הביבי קרם המושלם, אלא גם במעבד המגדרי שפצחה בו לפני שנתיים, מגבר לאישה.

גורג'ס החלה את קריירת היוטיוב שלה כגרגורי גורג'ס, נער עם העור הכי נקי בעולם ושיער שעושה חשק לשבת שעה מתחת למייבש שיער במספרה. עוד לפני ההפיכה לג'יג'י, גרגורי היה בלוגר מוערך ואהוב, עם מעריצים אדוקים, וחברות קוסמטיקה שמיהרו להמטיר עליו מוצרי טיפוח, גם אם כל מה שעשה איתם אחר כך הוא להעליב אותם מול מצלמת רשת ביתית, בזמן שהוא יושב על הרצפה, בחדר נעוריו, בבית בו גדל בקנדה. כילד, גרגורי התאהב בקפיצה למים (כספורט מקצועי, לא רק כתחביב שאפשר להרשים איתו אנשים בבריכה), ואף זכה באליפויות נוער בתחום, אבל המשיכה לתחום דעכה ככל שג'יג'י התבגרה. "לא ידעתי איך להתחבר לאנשים", היא סיפרה לניו יורק טיימס, שבחרו להקדיש לה כתבת פרופיל סופר-מפרגנת בתחילת השבוע. "לא הצלחתי לצאת לדייטים והרגשתי שאני מפספסת את החיים. כשהפסקתי לצלול התחלתי לחיות".

כשהגיעה ליוטיוב ליוטיוב, גורג'ס ידעה שתיתקל בתגובות שליליות. אחרי הכל, באותם ימים היא היתה נער עם גינונים שנחשבים לנשיים וחיבה לאיפור. אולם היכולת להתייחס בכבוד לכל מוצר ולהקדיש לו דקות ארוכות של ניתוח והתייחסות מקצועית הפכו אותו לחביב הגולשים. לפני כשנתיים יצאה ג'יג'י מהארון כאישה טרנסג'נדרית. היא עשתה זאת, אלא מה, בסרטון מיוחד לעוקביה, אבל לא עצרה שם. הבלוגרית המשיכה לתעד את הצעדים הגדולים בתהליך המעבר המגדרי שלה - מהמחשבות שלה על שימוש בתאים"חדשים" בשירותים ציבוריים, בחירת ביגוד תחתון ובגדי ים והחלמה מניתוח עיצוב הפנים שעברה, כדי להקנות לפניה מראה נשי יותר.

גורג'ס היא בת לדור החדש של סלבס, שקנו את ההון התרבותי שלהם ברשת, ושעושים את המעבר שלהם למדיה המסורתית (טלוויזיה וקולנוע). בשנה האחרונה היא צעדה על מסלול בתצוגה בשבוע האופנה בניו-יורק, תרמה את החיוך המסנוור שלה לפרסומת מצולמת למשחת שיניים, והקליטה סרטון עם קיילי ג'נר, שיודעת דבר או שניים על תחזוקה של תומכים באינטרנט. גורג'ס הצליחה להשיג את קיילי אחרי שפגשה את קייטלין ג'נר בטקס פרסים. אז, אתם יודעים, חיה לגמרי כמו כולנו:

גורג'ס יודעת שהתדמית שהיא מוכרת היא תמיד תדמית כפולה - מצד אחד, מי שבנתה את עצמה בעשר אצבעות מטופחות, שכל הקריירה שלה מושתתת על אהבה מיידית של קהל עוקבים. מצד שני, גורג'ס הופכת את עצמה לאט ובהדרגה לבובת ברבי אנושית, שהדבר הכי נורא שיכול לקרות לה הוא דייט לא מוצלח (ואל חשש, היא מספרת גם על כאלה בקליפים שלה) - סוגיה כואבת, נכון, אבל לא משהו שכל אישה טרנסג'נדרית באשר היא יכולה להזדהות איתו. תשומת הלב הרבה שגורג'ס זוכה לה היא כמובן דבר מבורך, אבל עוד נחכה ונראה מה היא תבחר לעשות בתהילה שלה, ואם תחליט להפוך ליותר מרק נערת זוהר.