בראיון רדיו עם המנחה הגאה אנדי כהן, בעלו של ג’ו אקזוטיק, דילון פסאג', לא מסתיר פרטים על מערכת היחסים שלהם. הראיון נערך ברדיו Sirius XM ונמשך 20 דקות, בהן מספר פאסג’ על החיים לפני שהכיר את אקזוטיק, וקצת על מה שעובר עליו עכשיו עם ההתפוצצות של הדוקו "חיות רעות" (טייגר קינג) על העבריין המורשע איתו חי חיים משותפים. הוא מספר שהכיר את אקזוטיק בגיל 22, דרך גריינדר, ושבאותה תקופה היה מכור למשככי כאבים במרשם.

"הייתי במקום רע בחיי", מעיד פסאג', "עבר עלי הרבה. הייתי מכור, ולהיות ליד החיות נתן לי משמעות. זה הוציא אותי מהדיכאון והיה מכון הגמילה הקטן שלי".

כעבור שבועיים מכניסתו לחיים לצד טיגריסים נמרים וג’ו אקזוטיק, השניים התחתנו. "בהחלט הקדמנו את המאוחר, ואני לא מתבייש בזה בשום צורה".

בנוגע לחיי המין שלו, פאסג’ מנסה להסביר כמיטב יכולתו. הוא נמשך לנשים וגברים במידה שווה, ומספר לכהן שג’ו לא היה פסיבי ולא אקטיבי. “הייתי אומר שהוא פאוור-ורס".

בהמשך השיחה הוא מודה שגם הוא ורס, אבל שהוא לא בעניין של סאדו-מאזו. “למעשה אף פעם לא עשינו משהו כזה, והוא גם לא ביקש ממני. אני יודע שהוא עשה את זה עם אחרים".

אנדי כהן כמובן לא נתן לו לעבור נושא מבלי להיכנס לפרטים, ופסאג’ החל לדבר על פירסינג "הנסיך אלברט" שהיה לג’ו, עגיל קטן שמחובר לקצה הפין, אותו הוא ביקש מג’ו להוריד לפני הסקס. וגם - הוא לא הסכים לשום חתול גדול להיכנס לחדר בזמן שעשו סקס.

>> "להט"בים חשופים יותר לאובדנות בעקבות ההסגר"

>> בידוד גאה: 14 המלצות ללהט"בים לתקופת ההסגר

כיום פאסג’ עובד בתור ברמן בפלורידה, ומעודכן בכל ההתפתחויות האחרונות בחייו של הגבר אליו הוא עדיין נשוי, ואותו הוא עדין אוהב. "ג’ו נמצא בבידוד", מעיד פאסג’, "אחרי שהועבר מכלא אחד לאחר בעקבות התפרצות מחלת הקורונה בקרב האסירים". הוא מדגיש שהוא בבידוד רק משום שהועבר למקום חדש, ולא בגלל שיש לו את הנגיף.

"אני אוהב את ג’ו", מוסיף פסאג’, "הוא היה שם בשבילי ברגעים קשים, ואני לא הולך להיעלם ולנטוש אותו בשעה שהוא צריך אותי יותר מתמיד".

האזינו לראיון המלא: