גאווה
פיג'יי ותומס מקיי (צילום: אינסטגרם)
פיג'יי ותומאס באים לחדש לכם
|
צילום: אינסטגרם

המנחים של התכנית החדשה: זוג גייז נשוי

תכנית המהפך החדשה Down to the Studs תעקוב אחר פיג'יי ותומאס מקיי, זוג נשוי מארה"ב. תומאס מעצב הפנים ופיג'יי הסוחר בנדל"ן יגיעו בכל פרק לבית אחר, ישפצו אותו ובסוף ימכרו אותו. סיפורים קורעי לב לא תמצאו בתכנית, אבל צמד מנחים גאה ומתוק ברמות כאלה לא היה. תאכל אבק, מושיק גלאמין

דרור בלילטי | mako גאווה | פורסם 07:00 30.07.17 

שנה גודל אות

תכנית מהפך חדשה בשם Down to the Studs של ערוץ הלייף סטייל HGTV תעקוב אחר זוג גברים נשואים. פיג'יי ותומאס מקיי הם זוג חובבי נדל"ן מצ'טנוגה שבארה"ב, תומאס מעצב פנים ופיג'יי סוחר בנדל"ן. הזוג הנשוי יגיע בכל פרק לבית אחר, ובעזרת שתי חברות ישפצו אותו ובסוף ימכרו אותו. ככל הנראה, סיפורים קורעי לב כמיטב המסורת לא צפויים בתכנית החדשה, אבל צמד מנחים גאה ומתוק ברמות כאלה לא היה. 

הפיילוט שודר כדי לבדוק את תגובת קהל הצופים והרשת החברתית, והזוג אומר שישדרו את הפיילוט בפעם השנייה, ומבקשים לתמוך בהם בעזרת ההאשטג HGTVDowntotheStuds#בינתיים הקסם האמיתי קורה בחשבון האינסטגרם המשותף של בני הזוג, עם תמונות מתוקות על רקע גדרות לבנות. 

בשנת 2014 שודרה באותו ערוץ התכנית Flip it Forward, בכיכוב התאומים דויד וג'ייסון בנהאם. כשהשניים הביעו אמירות אנטי-להט"ביות ונגד זכותן של נשים על גופן, הם הפכו למושא לביקורת והרשת הורידה את התכנית שלהם מהאוויר.

>> "אתה ואבא ינאי תתנחמו זה בזה"

>> 18 סלבס שלא ידעתם שההורים שלהם להט"בים

>> "בגלל שגדלתי לאימהות מדהימות, חונכתי לפתיחות וקבלה"

לפני מספר חודשים, באותו ערוץ, מנחי התכנית Fixer Upper קיבלו גינויים מצד הצופים, כשהתברר כי הכנסייה בה הם חברים מתנגדת לזכויות להט"בים. נדמה שהרשת עושה מאמצים לפנות לקהל צופים רחב ככל הניתן, ולפנות לשמרנים וללהט"בים ללא הטיות אידאולוגיות.