גאווה
רגעים גאים באח הגדול (צילום: יוטיוב )
גאווה בבית האח מסביב לעולם
|
צילום: יוטיוב

נא להרים בהתאם: הרגעים הגאים הכי מסעירים של "האח הגדול"

ההתמכרות השבועית הידועה בשם "האח הגדול" חוזרת בראשון הקרוב (18.12) למסכי הטלוויזיה כדי לענות על היצר המציצני שמצליח למכר אליה בכל עונה מחדש. רגע לפני שהדיירים החדשים נחשפים, אספנו עבורכם את מיטב הרגעים של הדיירים הגאים שהשתתפו בתכנית ברחבי הגלובוס והצליחו לספק כמה מהרגעים המרגשים והמהפכניים בתולדות התכנית

רן כץ | mako גאווה | פורסם 17:17 15.12.16 

שנה גודל אות

הזוגיות הדביקה של ראיין ויוהי

מי אמר שאי אפשר למצוא אהבה בתכנית ריאליטי? יוהי מוגהאן וראיין רוקלדג' אמנם נכנסו לבית "האח הגדול" הבריטי בקיץ האחרון בשביל לזכות בפרס הכספי, אך במקום הם זכו אחד בשני. השניים הכירו בבית האח, ובתוך מספר שבועות כבר ניהלו מערכת יחסים צמודה ודביקה במיוחד, מלאה בנשיקות אל מול המצלמות. רבים היו סקפטיים לגבי המשך הזוגיות הזו מחוץ לבית, אך בחודש נובמבר האחרון, השניים הכריזו בטוויטר שהם מאורסים, ומתכננים חתונה צוענית גאה ולוהטת. לכו תדעו, אולי גם אצלנו יהיה סיפור אהבה כזה העונה.

היציאה המפתיעה מהארון של קני

כשקני בריין נכנס לבית "האח הגדול" בעונה השנייה של הגרסה הקנדית של התכנית, הוא מיד סומן כחתיך התורן של הנבחרת. הבנות התאהבו בו וניסו למשוך את תשומת ליבו בכל הזדמנות, אך בהמשך קני החליט לחשוף את נטייתו המינית וסיפר לחברתו בבית, שרה, שהוא למעשה גיי. בשיחת נפש מרגשת בחצר הוא מספר שהתחיל להתנסות עם גברים רק בשנים האחרונות לפני הכניסה לבית, ומשתף כיצד נאלץ להסתיר את נטייתו בגלל עבודתו. היציאה מהארון התקבלה בהפתעה על ידי שאר הדיירים, אך כנראה שהיא לא עזרה לו במיוחד, מכיוון שמספר שבועות לאחר מכן קני הודח מהבית. אל דאגה, מבט קצרצר באינסטגרם הפופולרי שלו מוכיח שהוא לא סובל במיוחד בחיים.

הצעת נישואים בשידור חי

הצעות נישואים היו מאז ומתמיד חומר טלוויזיוני משובח בסביבת "האח הגדול", וכך גם הצעת הנישואים הגאה בתכנית, שלא נופלת מאחיותיה הסטרייטיות. עיתונאי ה-BBC לשעבר, אנדי ווסט, התחרה בעונה האחרונה של הגרסה הבריטית, ובשבוע ביקור המשפחות הוא זכה לביקור מפתיע מבן זוגו, שלא חיכה הרבה זמן לפני ששאל את השאלה הגדולה. אנדי נענה בחיוב עם דמעות בעיניים, אך מספר שבועות לאחר שהודח מהתכנית, השניים נפרדו לאחר שגילה שבן זוגו בגד בו עם גברים בגריינדר מיד עם כניסתו לבית האח. ככה שוברים את הלב למיליוני צופים.

הטרנסג'נדר שיצא מנצח

לפעמים יש מתמודדים שזכייתם בתכנית חשובה הרבה יותר מרק לקחת עוד קצת כסף הביתה. זכייתו של לוק אנדרסון בעונה ה-12 של הגרסה הבריטית הייתה זכייה היסטורית. אנדרסון היה המתמודד הטרנסג'נדר הראשון שזכה בתכנית, לאחר שכבש את הקהל בעזרת החיוך הממיס והקסם האישי. מאז משמש לוק כשגריר לזכויות קהילת הטרנס ועובד כשף במסעדה באנגליה. מוזמנים להתרגש מסרטון היציאה מהארון שלו:

הדייר הגאה ששבר לדיירת את הלב

נכון שכשמספרים לכם על חוואי, שהוא גם דוגמן במשרה חלקית, גם גולש וגם אוסטרלי, אתם חושבים לעצמכם - מצאתי את גבר חלומותי! ובכן, ככה גם חשבה קמילה, אחת מהמתמודדות בעונה השישית של הגרסה האוסטרלית של האח. קמילה הספיקה לפתח קראש על הדייר דיוויד גרהאם, שהוא כל המצוין לעיל, רק שמספר ימים לאחר כניסתו לבית הוא סיפר לשאר הדיירים שבנוסף הוא גם גיי. קמילה שבורת הלב ברחה במהרה לשירותים לבכות על ההפסד, אך השניים הפכו עם הזמן לחברים טובים. יש לציין שגרהאם יצא מהארון ב-2006 בפריים טיים טלוויזיוני, בתקופה שאפילו "בנות גילמור" לעגו מדי פעם לגייז, אקט שהיה מהפכני בהחלט לזמנו.

הנשיקה הארוכה של ווילו ושרה

מעריצי הסדרה הקנדים כנראה חטפו התקף לב קטן, כשמתמודדות העונה השלישית של "האח הגדול", ווילו ושרה (שגם זכתה בעונה זו), החליפו ביניהן נשיקה לוהטת. מהסרטון במצלמות הלייב לא לגמרי ברור אם מדובר בתחילתו של רומן סוער או התרגשות של הרגע, אבל אין ספק שהשתיים היו מרוצות מהטעם אחת של השנייה. אין מה להגיד, כשזה לא צפוי זה הכי טוב.

פורנו רך גרסת האח

נו, אתם יודעים איך זה, אתם תקועים בבית שלושה חודשים והיצר הבסיסי הוא בסיסי ולא תמיד צץ בזמן הנכון. סקס בבית "האח הגדול" הוא אמנם דבר נדיר, אבל כזה שמצליח להשתחל אל המצלמות מדי פעם. בשנת 2009 בבית האח הגדול הבריטי הדיירים צ'ארלי ורודריגו היו הזוג הגאה הראשון שקיים יחסי מין מול המצלמות בתולדות התכנית. לאחר מסיבה בחצר, שבה כולם השתכרו קצת יותר מדי, נכנס רודריגו למיטה של צ'ארלי, אחרי הרבה תהיות, השניים נבלעו לבסוף מתחת לשמיכות. למרות שלא לגמרי ברור מה קורה שם, אין ספק שזה היה אחד הרגעים המרגשים, שסלל את הדרך להרבה נשיקות חטופות במטבח ואפילו אמבטיית קצף משותפת. 

מקרה דומה קרה גם בעונה הראשונה של האח הגדול הבולגרי, שבו השותפות לחדר מריאלה וסווטלזארה לא חיכו יותר מיום אחד (!) כדי להתחיל לקיים יחסי מין, ובגרסה הרבה פחות צנועה. נוט סייף פור וורק, בקיצור.

אמת או חובה?

כנראה שמשהו בבית הזה מחזיר אנשים מבוגרים לגיל 14, וכך קרו מקרים שמשחקי חברה כגון אמת או חובה, חבילה עוברת וכו', הפכו לעולם שלם של סטרפטיז בין בנים, נשיקות בין בנות והרבה מאוד הורמונים משתוללים. יש כל כך הרבה מהם אז קבלו לקט: 

הנשיקה של מייקי וברק

למייקי וברק שלנו הייתה זוגיות קצת מורכבת בעונה האחרונה, לא? מצד אחד הם היו חברים, שכל הזמן הקהל קיווה שיהפוך גם לזוג, ומצד שני היו שם ריבים. לבסוף, גם לא באמת נראה שמישהו מהם התגעגע לשני כל כך אחרי שהעונה נגמרה, אבל הייתה שם נשיקה. חטופה אמנם, קצרה כזו, אבל עדיין נשיקה. וכשמדובר במתמודדים הגאים של העונה, זה מקרב אותנו עוד צעד ליישר קו עם העולם.


היציאה מהארון של רם

גם אצלנו מיליוני צופים זכו לרגע יציאה מהארון מרגש בעונה השנייה של התכנית. רם פרייס אמנם נכנס על תקן המנהיג הסביבתי, אך זכה להעביר מסר חשוב לא פחות. רם סיפר לדיירים ולעם ישראל כולו על נטייתו המינית ועל הזוגיות שהוא מנהל עם גבר. התמיכה שקיבל מכל דיירי הבית, אך גם הדיון החשוב שעוררה בזמנו, מוכיחה שתמיד יש מקום לקהילה לזרוח בפריים טיים.

>> מי הכדורגלן הישראלי שייצא מהארון ב-2017?

>> יצאה מהארון בפני אחותה הקטנה - וזכתה להפתעה

>> לא תנחשו באיזו מדינה צורכים הכי הרבה פורנו של גייז