אופרת הסבון הבריטית "אמרדייל" שודרה לראשונה ב-1972, הרבה לפני שמקס פארקר וכריס מוקרי, המגלמים בה את צמד האחים לוק ולי פוזנר, נולדו. עשרות שנים אחרי שעלתה לאוויר, השניים הכירו על הסט ומערכת היחסים ביניהם רק הלכה והתהדקה. 

בקיץ 2020 הם החלו לפרסם תמונות משותפות שלהם בחופשות, מה שגרם לצהובון הבריטי "דה סאן", שאמינותו תמיד מוטלת בספק, להכריז כבר אז שהשניים מטפחים זוגיות צמודה, זאת למרות שפארקר עצמו עדיין לא יצא מהארון באותה תקופה. חודש לאחר מכן, מוקרי אישר את השמועה בראיון ל"דה מירור", כמה חודשים לפני ראיון היציאה מהארון של פארקר ב"אטיטיוד", אז גם סיפר שהוא ומוקרי כבר עברו לגור ביחד. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Max Parker (@maxparker____)

עכשיו השניים חשפו בסוף השבוע האחרון ברשתות החברתיות שהם התארסו, זאת לאחר שפארקר שלף טבעת במהלך טיול בחוף הים. סרטון של ההצעה המרגשת כמובן עלה לרשתות החברתיות וחימם את הלבבות של כל החברים לאופרת הסבון והמעריצים.

"מגיע לו את כל העולם, אבל הכי טוב שאני יכול להבטיח לו זה את הלב שלי", כתב פארקר בהודעה המרגשת, אותה פרסם לצד שלל תמונות פוטוגניות של השניים. "הוא אמר כן! הרגע הכי מאושר בחיים שלי. כריס מוקרי הוא הארוס שלי". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Max Parker (@maxparker____)

מוקרי גם שיתף את הסרטון המרגש וכתב: "הנשמה הטובה והחבר הכי טוב שלי הציע לי להתחתן", כתב, ולא שכח גם להודות לאופרת הסבון שבזכותה הם הכירו. "אני לא יכול לתאר כמה אני מאושר כרגע, אין מילים לתאר כמה אני אוהב אותו. אנחנו צוחקים בכל יום ואני מודה על כך שהוא בחיים שלי. לא היה לי מושג, אבל זה היה כל כך מושלם. הסרטון אומר הכל. מקס שאל את אמא שלי אם יש לה תכשיטים של סבא שלי והוא שילב אותם בטבעת האירוסין. זה כל כך מיוחד". 

דפדפו ימינה כדי לצפות בהצעת הנישואין: 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Kris Mochrie (@krismoc)