הזמרת נטע ברזילי שיתפה מוקדם יותר השבוע כי היא אושפזה בבית החולים איכילוב ועברה ניתוח חירום בעקבות דלקת בתוספתן. הסיטואציה הרפואית אליה נקלעה זוכת האירוויזיון הגיעה רגע לפני שהיא מתחילה חזרות לקראת העונה החדשה של "רוקדים עם כוכבים" ומספר ימים לפני שהיא הייתה אמורה לעלות לבמה בזאפה תל אביב, יחד עם מלכות ומלכי הדראג הטובים בישראל. 

המופע המדובר יתקיים ביום שישי הקרוב, ה-29.3, לציון חמש שנים לליין הדראג הישראלי המצליח "וואן נייט אונלי", שאירח לאורך השנים את מלכות הדראג המצליחות ביותר בעולם כולו. כפי שסיפרו המפיקים בראיון ל-mako לקראת המופע, הם בחרו לחגוג יחד עם ברזילי את האירוע במיוחד בגלל הקשר שלה לעולם הדראג. "היא אוהבת את האמנות הזאת ומחוברת לקהילה, היא נפגשה עם מלכות 'דראג רייס', הופעה עם חלקן ואפילו השתמשו בשיר Toy בתוכנית 'המרוץ לדראג של רופול'". 

אבל למרבה הצער, בשל מצבה הרפואי, ברזילי נאלצה לבטל ברגע האחרון והמפיקים נאלצו למצוא פתרון. "ישר התקשרנו לדיווה הכי גדולה שאנחנו מכירים בישראל", סיפר ל-mako דניאל מריומה, שמפיק את המופע המיוחד יחד עם דקל לזימי לב וגל זיגל, וסיפר כי את מקומה של ברזילי בהופעה תחליף לא אחרת מאשר הזמרת שירי מימון. 

תמונת עמוד תכנית שירי מימון בקיסריה (צילום: היטליסט – המצעד של mako, 12+)
צילום: היטליסט – המצעד של mako, 12+

"אנחנו כל כך שמחים שהיא קפצה על ההזדמנות לחגוג איתנו חמש שנים. זה הולך להיות אירוע מאוד מרגש ואנחנו מאחלים לנטע החלמה מהירה", הוסיף מריומה, והזכיר לנו שגם מימון חובבת דראג לא קטנה בעצמה. היא אפילו שילבה את האמנות הזו בקליפ שלה לשיר "וויטני", שם היא מופיעה יחד עם אחת ממלכות הדראג האהובות בישראל, טלולה בונט, אותה מגלם השחקן המוערך טל קלאי. 

לרכישת כרטיסים למופע