"קיבלתי את זה בכבוד": לאחר הפרסום ב-mako על כך שהזמר ליאור נרקיס הצטלם לקמפיין החדש של בנק דיסקונט, בהובלת הפרזנטורית רותם סלע, אך נחתך ממנו - נרקיס מגיב על כך לראשונה. "לא היה שום כעס", מבהיר הזמר.

על אף שנרקיס הצטלם לצד סלע לפרסומת החדשה של הבנק, בגרסה הסופית שעלתה לשידור הוא לא מופיע בה - אך הביצוע המוזיקלי שלו כן נשמע ברקע. ל-mako נודע כי במשרד הפרסום אדלר חומסקי & ורשבסקי החליטו להוריד את הצילומים של נרקיס ולהשאיר רק את הביצוע שלו, כשהסיבה לכך היא שהקטע המדובר היה קטע שמח ולא מתאים למצב, לדעת המפרסמים.

"אחרי מיזם החתונות שלי, דיסקונט באו אליי והציעו לי להיות חלק מקמפיין עם רותם סלע", אומר היום נרקיס בשיחה עם mako, "ואז היה קטע שמח של חתונה, שאני מכניס את הזוג לחופה. הקטע שצולם היה נורא 'האפי', נורא גדול כזה. ישבו החברים מבנק דיסקונט והחליטו שזה פחות מתאים לתקופה, ואני קיבלתי את זה באהבה גדולה. אני רוצה להשתדל לפחות, שכל דבר שאני עושה שיהיה ברוח התקופה. נפרדנו לשלום באהבה".

הופתעת כשזה קרה?
"ישבו כל הדירקטוריון, ראו את כל הפרסומת, הפרסומת פחות מתאימה לרוח התקופה. קיבלתי את זה בכבוד".

התבאסת?
"אני יכול לומר לך שקיבלתי את התגמול שלי במלואו". 

נרקיס אף מבהיר כי ככל שתימצא ההזדמנות - הוא לא יסרב לשיתוף פעולה עתידי עם הבנק: "בטח, באהבה. לא היה שום כעס, זה לא נגמר בשום כעס. זה נגמר בהבנה ברורה בגלל המצב שאנחנו נמצאים בו. אני מאוד רגיש למצב בישראל, לכן המופע שלי במנורה הולך להיות בסימן התקופה. לא שלא נעשה שמח, נעשה נאמברים ונרים לחטופים. כמובן שתהיה השתתפות של המשפחות, שנחבק אותן בצורה כזאת או אחרת, הכל ברוח התקופה. ולכן אם החליטו שזה לא מתאים לרוח התקופה אני מכבד מאוד, נפרדנו באהבה גדולה להמשכיות עתידית. אני בבוקר שמח היום".

"אנחנו כמעט חודשיים לפני המופע שלי במנורה הכרזנו סולד אאוט, פעם ראשונה שלי חודשיים מראש", הוא מוסיף "אנחנו הולכים להכריז על מופע נוסף, שיהיה כנראה בט"ו באב. נקווה שעד המופע ב-30 במאי, אני מבטיח לשים כיסאות לכל החטופים שיחזרו עד אז. אני מתפלל שהאירוע בהיכל מנורה יהיה חגיגה ענקית לחזרתם של החטופים. זה החלום שלי".