חיוך ששווה מיליונים: הזמר והשחקן עידן עמדי, שנפצע קשה ברצועת עזה לפני כחצי שנה ונמצא בתהליך שיקום, צילם היום קמפיין מסחרי ראשון בכיכובו מאז פרוץ המלחמה - במסגרת פעולות מפעל הפיס למען שיקום החברה בישראל. עמדי, לפי דיווחים, מקבל סכום של כ-2 מיליון שקלים בשנה על הסכמתו להשתתף בקמפיין. 

"כחודשיים אחרי הפציעה התחילו להגיע הצעות לקמפיינים מחברות רבות, לכאורה חלק לגיטימי בחייו של 'איש מפורסם'", מסר היום עמדי בהודעה לעיתונות, "השוני העיקרי היה שאת הפגישות על אותן הצעות היינו מקיימים בחדר צדדי בבית החולים בין טיפול לטיפול. משהו בדיסוננס הזה, במעבר החד בין התהליך הסיזיפי והיומיומי של שיקום לבין הפאר שיוצא החוצה בקמפיין פרסומי, גרם לי לחשוב על מה נכון לעשות בשלב הזה". 

עידן עמדי בצילומי קמפיין מפעל הפיס (צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור)
עידן עמדי בצילומי קמפיין מפעל הפיס|צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור

עידן עמדי בצילומי קמפיין מפעל הפיס (צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור)
עידן עמדי בצילומי קמפיין מפעל הפיס|צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור

עוד מסר הזמר והשחקן, שאף עבר היום פיזיותרפיה על הסט כחלק משגרת השיקום שלו, כי "בפגישה עם מפעל הפיס הכרתי אנשים עם לב פתוח. גיליתי גם בפעם הראשונה את עומקה ורוחבה של תרומתם לקהילה. תמיכה נפשית למפונים, תקציבים ועזרה ליישובי קו העימות והקמת מחלקות שיקומיות לפצועים ופגועי המלחמה, הן רק חלק מהפעילות החברתית המדהימה שלהם בשנה האחרונה. הרוח של מפעל הפיס בתקופה האחרונה הביאה אותי לבחור בהם, אולי מעל הכל בגלל התחושה שיחד אנחנו יכולים להשמיע קול של תקווה בשנה החשוכה הזו. אני מאמין באמונה שלמה שרק יחד אנחנו יכולים לעבור את הסערה שכולנו חווים כרגע. רק באהבה לארץ הזו ולאנשים בה, כי אלה האחים והאחיות שלנו, ואנחנו מחויבים להעניק להם בחזרה".